Як включити екранну лупу.

Екранна лупа - утиліта операційної системи Windows, яка служить для збільшення частини робочого простору. Лупа відмінно підійде для демонстрації продукту, навчальних занять і презентацій, коли є необхідність акцентувати увагу на якому-небудь елементі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, ОС Windows
Інструкція
1
Для запуску утиліти «Екранна Лупа» (Magnifier) відкрийте меню «Пуск», перейдіть у вкладку «Усі програми». Відкрийте пункт «Стандартні». У ньому ви побачите підменю «Спеціальні можливості», за допомогою якого, крім екранної лупи, можна запустити екранну клавіатуру або відкрити «Диспетчер службових програм». Для запуску лупи натисніть на ярлик програми.
2
Кожен раз проробляти даний шлях незручно, тому, якщо ви користуєтеся інструментом «Екранна лупа» досить часто, створіть ярлик програми на робочому столі або в панелі швидкого запуску. Це полегшить доступ до додатка і збереже ваш час.
3
Якщо перший спосіб запуску програми вам не підходить, ви можете викликати утиліту за допомогою спеціальної команди. Для цього перейдіть в меню «Пуск» і клацніть по кнопці «Виконати». У вікні введіть команду magnify і натисніть кнопку Ok.
4
В налаштуваннях за замовчуванням вікно лупи, в якому показується збільшене зображення, відкривається у верхній частині екрана. Для зміни розташування вікна натисніть і утримуйте ліву кнопку миші всередині нього, потім перетягніть його в потрібну область. Для зміни розміру вікна, встановіть стрілку миші на край вікна і перетягніть її в бік збільшення або зменшення. Також в налаштуваннях програми ви можете вказати масштаб збільшення, його режим і область.
Корисна порада
Після запуску інструменту «Екранна лупа» відкриється інформаційне вікно, якщо воно вам не потрібно, встановіть галочку в пункті «Більше не показувати це повідомлення" внизу сторінки і натисніть Ok.