Як з'єднати розбиті диски на жорсткому.

У тій ситуації, коли відпадає необхідність у використанні декількох локальних дисків, їх з'єднують в один загальний розділ. Для здійснення даного завдання можна використовувати кілька способів.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager;
  • - Установчий диск Vista або Seven.
Інструкція
1
Якщо у вас немає необхідності в перевстановлення операційної системи, то використовуйте спеціальну утиліту. Скачайте програму Partition Manager від компанії Paragon.
2
Встановіть викачане додаток і перезавантажте комп'ютер. Запустіть Partition Manager. Увімкніть режим досвідченого користувача. Знайдіть меню «Майстра», розташоване на головній панелі інструментів, і відкрийте його.
3
Відкрийте підменю «Додаткові функції» і виберіть пункт «Об'єднання розділів». Натисніть кнопку «Далі».
4
Вкажіть перший розділ, який бере участь в процесі злиття. Зверніть увагу: новий розділ буде мати ту ж букву, що і перший вибраний розділ. Натисніть кнопку «Далі». Вкажіть другий поєднуваний розділ.
5
Натисніть кнопку «Далі». Відкриється вікно, що відображає стан жорсткого диска і його розділів до і після здійснення процесу злиття.
6
Якщо ви вказали вірні настройки, то натисніть кнопку «Далі». В наступному вікні натисніть кнопку «Готово» для виходу з майстра з'єднання розділів.
7
Знайдіть на панелі «Віртуальні операції» кнопку «Застосувати намічені зміни». Натисніть її для запуску процесу об'єднання розділів.
8
Якщо вам потрібно з'єднати існуючі розділи під час переустановлення операційної системи, то дану операцію можна здійснити, використовуючи диски з ОС Windows Vista і Seven. Почніть встановлювати нову операційну систему.
9
Коли на екрані з'явиться вікно зі списком розділів, натисніть кнопку «Налаштування диска». Виберіть будь-який з поєднуваних розділів і натисніть кнопку «Видалити». Повторіть цю дію з другим розділом.
10
Натисніть кнопку «Створити». Вкажіть розмір майбутнього розділу. Виберіть тип його файлової системи. Продовжіть установку операційної системи на один з існуючих розділів.
Зверніть увагу
При об'єднанні дисків під час установки операційної системи, з них буде видалена вся інформація.