Як зробити бахрому.

Якщо ви хочете створити милу дитячу іграшку або прикрасити шарф, вам необхідно навчитися правильно і акуратно робити бахрому, яка прикрасить будь-яке ваше твір, а також зробить його неповторним. Існує декілька способів створення бахроми залежно від того, куди ви хочете її застосувати.
Вам знадобиться
  • 1. Нитка, картон, ножиці, гачок.
  • 2. Нитка для бахроми і нитка "Ірис", ножиці, картон.
  • 3. Папір, тканина, ножиці.
Інструкція
1
Наріжте шматки ниток по довжині в два рази перевищують довжину бажаної бахроми. Простіше це буде зробити з кимось або використовуючи смужку картону, рівної довжині бахроми. Щільно накручуйте лити на картон так, щоб кожна ниточка, що не налягаючи, лежала впритул до наступної.
2
Потім розріжте нитки з одного боку. Намагайтеся робити це якомога рівніше. Зніміть пряжу, складіть її навпіл і вдягають в підставу вашого виробу. Це можна зробити вручну, допомагаючи пальцями пролізти ниткам через дірочку, або використовуючи гачок.
3
Потім в утворену петлю просмикніть вільні кінці і міцно, але акуратно, затягніть. Виконайте це на всій довжині полотна, періодично підрівнюючи вже з'явилася бахрому.
4
Наступний спосіб продукування бахроми, який більше підходить для створення іграшок, виконується схожим чином. Але відмінність її в тому, що ви виходить з'єднану бахрому, яку цілком прикріплюєте до ізделію.Отрежьте дві нитки «Ірис», використовуваної для в'язання гачком, і згорніть їх петлею навпіл. Між ними знаходиться основна нитка для бахроми. Зв'яжіть три нитки вузлом на кінці.
5
Візьміть лінійку. Ваш помічник надягає петлі на руки і ліву петлю просмикує в праву. В цей час ви тримаєте лінійку і, після того, як петлі протягнуті одна в іншу і розведені в сторони, ви обводьте свою нитку навколо картону, закріплюючи петлі поверху. Потім знову слід просмикування петлею і закріплення їх вашої ниткою навколо.
6
Продовжуйте до отримання бажаної довжини бахроми, потім зав'яжіть вузол, витягнете картон і, за бажанням, розріжте нитки в нижній частині.
7
Бахрома з паперу або тканини робиться переважно для різних дитячих виробів, наприклад, для створення квіткових пелюсток. Для цього вам потрібно взяти папір або тканину, визначити, якої довжини має бути ваша бахрома.
8
Для більшої акуратності, прикладіть до матеріалу захисну смужку (або коло, якщо це бутон квітки) і, по напрямок до себе, ріжте смужки тієї ширини, яка вам потрібна.
9
Отриману бахрому приклейте або пришийте до основного виробу.