Як заявити про себе на ринку.

Молоді фірми не можуть розгорнутися на ринку через сильних конкурентів. Ринок складається з людей, які приймають рішення про покупку. Щоб заявити про собі, треба привернути увагу покупців і піднести їм щось значуще, чого не пропонують конкуруючі компанії.
Інструкція
1
Використовуйте текст. Завдяки інтернету письмова мова стала зброєю грамотних копірайтерів, які займаються написанням рекламних текстів. Щоб заявити про собі на ринку , досить навести на сайт цільову аудиторію і представити розроблений з урахуванням її смаків текст. Є ринкові ніші з обмеженим кількість великих клієнтів. Якщо написати текст, який обіцяє вирішення їх проблем, буде привід запросити клієнтів на сайт. Призначення такого тексту - спонукати потенційних покупців залишити координати у формі передплати. Цим вони дають згоду на подальше спілкування. Добрими текстами можна розташувати відповідальних осіб до співпраці, використовуючи розсилку. Професійні зразки листів для ділової розсилки можна подивитися у віртуальному музеї, присвяченому копірайтеру Гарі Хелберта.
2
Розробіть аудіо-послання і курси. Деякі бізнесмени достатню кількість часу проводять у дорозі. Щоб не втрачати час, вони прослуховують в дорозі навчальне і мотивирующее аудіо. Якщо такі люди входять у вибраний ринок, розробіть матеріали спеціально для них. Так можна безкоштовно зв'язатися з представниками ринкової ніші і подарувати їм корисні уроки, що демонструють ваш професіоналізм. Для озвучування найміть фрілансера з поставленим голосом. В кінці він повинен проговаріть телефони для зв'язку з вашою компанією. Розробіть аудіо-курс мудро, щоб поряд з навчальною інформацією підносилося конкретну пропозицію, але не у вигляді нав'язливої реклами.
3
Напишіть сценарій і створіть відео-матеріали. Не думайте, що це неможливо без спеціальної підготовки. Достатньо досвіду продажів, здорового глузду, смаку і доброго знання ринку і цільової аудиторії. Алгоритм складання рекламного сценарію і зразки можна подивитися в книзі Стівена Скотта "Нотатки мільйонера", 2005 р З фінансової точки зору телевізійна реклама може бути недоступною для дрібних фірм. Відео-ролики дають можливість вийти на клієнтів через інтернет.
4
Запустіть контекстну рекламу. При створенні рекламної кампанії використовуйте можливості таргетингу, щоб сфокусуватися і залучити на сайт цільову аудиторію. Матеріали, створені на 1-3 кроки, грають роль приманки для клієнтів. Як тільки зберете клієнтську базу, бізнес вийде на новий рівень.