Як знайти роботу на вихідні.

Не завжди життєві обставини і заробітна плата дозволяють присвятити вихідні відпочинку і спілкуванню з сім'єю або друзями. В складних ситуаціях доводиться жертвувати розвагами і проводити суботу і неділю на роботі.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте який-небудь іноземну мову досконало або хоча б на просунутому рівні, знайдіть учнів чи дорослих людей, яким необхідно вивчити цю мову. Беріть з клієнтів від 100 рублів за годину і зустрічайтеся з ними по вихідних днях. Ви також можете стати репетитором для учнів молодших класів з російської мови, математики або фізики. У шкільній програмі цього рівня при бажанні можна розібратися навіть без спеціальної підготовки.
2
Зверніться в друкарні і поцікавтеся, чи потрібні їм складачі текстів. Розберіться в роботі програми Word, якщо ви ще не вмієте їй користуватися, і попрактикуйтесь в роботі з програмою Fine Reader. Перетворюйте дані вам рукописи в друковані тексти з розширенням .doc. Ця робота є відрядної, тобто ваша заробітна плата буде залежати від обсягу виконаної роботи. В середньому на початковому етапі ви будете заробляти 25 рублів за один друкований аркуш формату А4.
3
Пройдіть по всім супермаркетам в вашому районі або, якщо пересування по місту в вихідний день вас не бентежить, по всім супермаркетам міста. Запитайте адміністрацію магазину, чи не потрібні їм касири вихідного дня. Укладіть з директором контракт на кілька місяців із зазначенням, що ви будете приходити на роботу тільки в суботу і неділю. Якщо ви не володієте спеціальними навичками касира, з'ясуйте, як розраховуватися з покупцями і працювати з касовим апаратом. Приготуйтеся бути доброзичливим, уважним і привітним.
4
Зверніться в агентство, яке організує рекламні акції для різних компаній. Улаштуйтеся туди працювати промоутером. Такий варіант ідеально підходить, якщо ви ще не досягли повнолітнього віку. Домовтеся з супервайзером, в які дні ви збираєтеся працювати і по скільки годин, так як від цієї кількості залежить ваша оплата.