Як звільнитися з роботи швидше.

Відповідно до Трудовим Кодексом Російської Федерації при звільненні за власним бажанням працівник повинен сповістити роботодавця про цю подію за два тижні до передбачуваної дати догляди. У більшості випадків так і трапляється. Але що робити, якщо звільнитися потрібно терміново через переїзду, хвороби або з іншої причини? Ці моменти також прописані в ТК РФ.
Інструкція
1
Розірвати трудовий договір раніше, ніж через два тижні, можна, тільки при наявності досить вагомих причин. Наприклад, у зв'язку з виходом на пенсію, з вступом до навчального закладу, переїздом і т.д., а також у випадках, коли роботодавцям виявлено порушення працівником встановлених на підприємстві норм і правил. У цих випадках датою звільнення вважається число, вказане у заяві (ст. 80 ТК РФ).
2
Якщо працівник проходить випробувальний термін в організації, або укладений строковий договір до двох місяців або на сезонні роботи , то можна звільнитися за три дні. При цьому потрібно сповістити керівника про своє рішення письмово у цей строк (ст. 71, 292, 296 ТК РФ).
3
Якщо відносини з керівництвом хороші, то можна домовитися і розлучитися за згодою сторін. У цьому випадку, відповідно до статті 78 ТК РФ, договір можна розірвати в будь-який час.
4
Якщо ж роботодавець не бажає йти вам на зустріч і не звільняє вас раніше двотижневого терміну (або просто не встигає підготувати документи), то можете взяти двотижневий лікарняний або піти у відпустку, а перед цим написати заяву про звільнення. Потрібно буде тільки вийти в останній можливий день роботи , забрати документи і отримати розрахунок. Звільнити вас за статтею, поки ви будете у відпустці або на лікарняному, роботодавець не має права.
Зверніть увагу
Хоча в ТК РФ є пункт, що працівник може звільнитися без відпрацювання, на практиці це буває зробити складно. Основним каменем спотикання є причини, за якими можна розірвати договір швидше. У Кодексі позначені тільки деякі з них: зарахування в навчальний заклад, вихід на пенсію, переїзд в іншу місцевість і напрям чоловіка (дружини) до нового місця служби, переїзд за кордон. Інші ж випадки обговорюються між працівником і роботодавцем в індивідуальному порядку. І не завжди виходить прийти до єдиного рішення. В цьому випадку залишається відпрацювати два тижні, взяти лікарняний або чергову відпустку з наступним звільненням.