Як навчитися нарощувати волосся.

Довгі, розкішні волосся - мрія багатьох жінок, але не всім природа дала таку красу. Добре, що технології не стоять на місці, і за допомогою нарощування волосся можна в мить отримати шикарну шевелюру. Як же навчитися самостійно нарощувати волосся , щоб не переплачувати в салоні краси?
Інструкція
1
У нашому місті все більше і більше відкривається салонів краси, де виконують таку процедуру, як нарощування волосся. Якщо ви чули про майстра як про досвідченого та кваліфікованого працівника, то цілком можете звернутися до нього з проханням навчити і вас цьому ремеслу. Зайві гроші нікому не завадять ... Тому перукар-стиліст навряд чи вам відмовить і на дому може провести вам пару уроків на моделі або манекені за договірну плату. Врахуйте, що існує безліч технологій нарощування волосся, тому обговоріть те, який бажаєте навчитися саме ви.
2
Якщо ваші фінансові можливості дозволяють, то краще запишіться на професійні курси нарощування волосся. За бажанням вас зможуть додатково навчити і перукарського мистецтва. Ви дізнаєтеся про всі види нарощування волосся, виберете більш відповідну для себе технологію. Дізнаєтеся, як доглядати за нарощеними прядками і багато іншого. Одночасна теорія і практика принесуть хороший результат, і ви не будете переживати, що допустили помилки і заподіяли шкоду своєму волоссю. А, навпаки, досвідчені педагоги навчать вас без шкоди перетворювати себе до невпізнання.
3
Можна піти іншим шляхом і вчитися самостійно методом власних помилок. Зараз зовсім не проблема купити пасма для волосся (штучні або натуральні) і додаткові вимагаються матеріали в професійних магазинах для перукарів. В інтернеті викладено величезну кількість відеоуроків, які будуть вам дуже корисні. Але пам'ятайте, що ви йдете на ризик, адже від неправильної проведеної процедури, можна просто в результаті облисеть.Обучіться нарощування волосся можна не тільки для того, щоб подовжити свої локони, а на цьому можна дуже навіть добре заробляти в майбутньому, знаходячи собі клієнтів. Так що робіть сміливо цей світ красивішим!