Як закріпити жалюзі на пластиковому вікні.

Жалюзі дозволяють створити в кімнаті ідеальне освітлення, в той час як тонкі штори досить не захищають від яскравого сонця, а важкі і щільні, навпаки, перекривають доступ свіжого повітря і утворюють в кімнаті тьму. Сучасні дизайнерські рішення передбачають установку жалюзі на пластикові вікна.
Вам знадобиться
  • побутова викрутка, дриль зі свердлом діаметром 3 мм, гострий ніж або ножиці
Інструкція
1
Ви можете встановити жалюзі над вікном, в місці віконного прорізу або між рамами. Розрахуйте точно розміри, які залежать від того, як ви розташуєте жалюзі щодо вікна. Можна закрити всю стіну з вікном або прикрити тільки скло. Слідкуйте, щоб мінімальне перекриття займало не менше 10 см з обох сторін. Якщо ви плануєте вставити жалюзі прямо у віконний отвір, то заміряйте його висоту і ширину з двох сторін, так як вікно часто не має точної прямокутної форми.
2
Розпакуйте жалюзі і перевірте наявність усіх потрібних деталей. Прикладіть жалюзі до стулки вікна. Слідкуйте, щоб частина корпусу увійшла точно між гранями правого і лівого штапиков вікна. Тепер щільніше притисніть жалюзі, дотримуйтеся напрямки до площини вікна. Перевірте, щоб жалюзі розташовувалися в самому верху прозорого ділянки.
3
Ви помітите, що між «вухами» кріплення і віконної стулкою утворився зазор. Його розмір по ширині може бути різним від пари міліметрів до пари сантиметрів. Величина зазору залежить від віконної конструкції і встановленого склопакета. Щоб заповнити простір, в комплект з жалюзі виробник вкладає спеціальні підкладки, які ви можете навіть скріпити між собою, якщо необхідно домогтися якоїсь товщини. Будьте уважні, для зручності на підкладках є знаки: R вказує на використання прокладки з правого боку і L позначає лівосторонній прімененіе.Скрепіте прокладки для щільного притиску, встановіть в зазор між "вухами" і полем вікна.
4
Зафіксуйте жалюзі на довгі саморізи. Використовуйте саме ті саморізи, що входять в комплект при покупці. Оскільки ви робите кріплення на пластикову раму, то вам достатньо акуратно вкрутити саморіз побутової викруткою.
5
Встановіть декоративну накладку і надіньте з боків заглушки. Візьміть свердло з діаметром 3 мм і в нижньому краї штапика просвердлите отвори для пластикових "грибків". Так ви закріпіть направляючу волосінь. Натягніть волосінь і зафіксуйте її, зрізавши зайву часть.На заключному етапі ви можете встановити спеціальне кріплення, призначений для фіксації керуючої ланцюжка.