Як пов'язати сарафан.

Сарафани завжди в моді. Це практична і зручна в шкарпетці одяг. Побалуйте вашу маленьку модницю красивим сарафаном.
Вам знадобиться
  • пряжа (60% бавовна, 40% поліамід) 50г/142м, спиці №3,5-4,5
Інструкція
1
КокеткаКокетка в'яжеться знизу вгору, потім в'яжеться спідниця зверху вниз. Набрати на спиці №3,5 57 петель. В'язати хусткової в'язкої 6 см. Наборний край кокетки роблять вільним, для більш зручного набору петель для спідниці. Для пройми закривають з обох сторін у кожному парному ряду 1 раз по 3 петлі, 1 раз по 2 петлі і 3 рази по 1 петлі.
2
Для горловини переду закривають середні 11 петель. Потім, від центру в обидві сторони до плечей закривають в кожному парному ряду 1 раз по 3 петлі, 1 раз по 2 петлі і 3 рази по 1 петлі. Далі в'яжуть 6 см для плічок і закривають петлі.
3
Для горловини спинки закривають середні 15 петель на висоті 11см від початку роботи. Далі, від центру в обидві сторони до плечей в кожному парному ряду 1 раз по 3 петлі, 1 раз по 2 петлі і 1раз по 1 петлі. В'яжуть 6 см і закривають петлі.
4
Для юбкіНабрать з набірного ряду кокетки 57 петель, пров'язати ряд виворітними. Потім продовжити основним узором. Розширення спідниці йде за рахунок додавання петель в основному узоре.Основной узорРаппорт 11 петель, повторюється 5 раз + 2 кромочні петлі.3ліц., Накид, 1 осіб., Накид, 3 ліц.В виворітних рядах всі петлі в'яжуть ізнаночнимі.Раппорт повторювати 4 ряди .2 ряди хусткової вязкінакід, 3 осіб., накид, 1 осіб., накид, 3 осіб, накід.4 осіб., накид, 1 осіб., накид, 4 ліцРаппорт повторювати 3 ряда.2 ряди хусткової вязкіДалее, з кожним новим ярусом основного малюнка додаємо кількість лицьових петель по краях на одну з кожного боку рапорту. Таким чином можна регулювати довжину юбкі.Заканчіваем провязивая 2 ряди хусткової в'язки. Закриваємо петлі.
Зверніть увагу
Якщо в'язати сарафан з легких бавовняних ниток, вийде річна речі. Якщо з щільних вовняних, то незамінна теплий зимовий одяг.
Корисна порада
Виріз горловини і пройми краще обв'язати гачком, щоб в процесі носіння вони не розтягувалися.