Як закреслити слово в ворде. Як додати кнопку закреслення в ворд.

Робота в текстовому редакторі Microsoft Word (Ворд) дає великі можливості. Безпосередньо в самому редакторі можна виробляти певні маніпуляції з друкованим текстом. Одне з таких дій - це закреслення слів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Microsoft Word.
Інструкція
1
В текстовому редакторі Microsoft Word друкуєте необхідний вам текст.
2
Якщо на панелі інструментів немає значка «abc Закреслений» (він виглядає як три літери «abc», перекреслені прямий горизонтальною лінією в районі середини висоти букв), то ставите курсор на чисте поле верхній панелі інструментів. Клікаєте правою кнопкою мишки і у вікні інструментів вибираєте розділ «Налаштування ...».
3
У вікні налаштувань вибираєте розділ «Команди». У лівому стовпчику «Категорії:» знаходите категорію «Формат». У правому стовпці «Команди» з'явився список команд, відповідних цій категорії «Формат». Пересуваючи бігунок вниз, знаходите значок «abc Закреслений».
4
Ставите курсор на значок «abc Закреслений», клікаєте лівою кнопкою мишки, і утримуючи її, перетаскуєте цей значок на поле верхній панелі інструментів в будь-яке місце до кнопки «Параметри панелей інструментів» .Тепер на вашій панелі інструментів закріплений значок команди , що дозволяє закреслювати літери, слова і знаки.
5
У вашому друкованому тексті вибираєте підмет закреслюванню слово . Виділяєте його. Клікаєте на значок «abc Закреслений» на панелі інструментів. Ваше слово закреслено. Не обов'язково виділяти підмет закреслюванню слово . Можна активувати формат закреслення на панелі інструментів, клікнувши по іконці лівою кнопкою мишки. Потім друкувати текст. Цей текст буде надрукований уже закресленим. Таким же чином, клікнувши по іконці закреслення на панелі інструментів, режим закреслення вимикається. Ви продовжуєте друкувати в звичайному режимі без закреслення.
Корисна порада
Для додаткового акцентування уваги на закресленому слові в тексті, можна додатково це слово виділити жирним шрифтом, або курсивом, або змінити шрифт і розмір шрифту.