Як утеплити контейнер.

Спочатку морської контейнер призначений для перевезення, різного виду вантажів. Але в результаті людської кмітливості, вони перетворилися в зручні сховища, міні-магазини, побутівки і навіть житло. Контейнери конструктивно прості, мобільні, герметичні. Власники контейнер ов найчастіше переробляють їх, для різних потреб. Утепливши морської контейнер можна отримати достатньо затишне приміщення, яке можна використовувати в різних цілях.
Вам знадобиться
  • _ брус на 50мм;
  • - утеплювач;
  • - болгарка;
  • - пелюсткові круги;
  • - саморізи;
  • - фарба.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що морський контейнер виготовлений з якісної сталі, за металом необхідно доглядати. Уважно огляньте контейнер на предмет іржі, погнутости поверхні і дірок. Турбота про стан металевих поверхонь грає важливу роль в тривалості життя вироби.
2
Зачистіть на стінках контейнер а, на яких утворилася іржа і корозія. Для цього використовуйте пелюсткові круги та угло-шліфувальну машинку, яку ще називають болгаркою. В окремих випадку користуйтеся наждачним папером.
3
Перед утепленням контейнер краще грунтувати і пофарбувати. Нанесіть на зашкуренние і очищені місця ґрунтовку. В ідеалі грунтуйте всю площу контейнер а. Фарбу наносите в кілька шарів. Наступний шар фарбуйте, коли висохне попередній.
4
Почніть утеплення з укладання утеплювача на стінки. Щоб виготовити несучі конструкції візьміть брус на 50мм. Дерев'яні заготовки повинні бути з сухого дерева, вологістю не більше 14 відсотків. Це потрібно для недопущення деформації каркаса, при висиханні деревини. Зробіть рамки з бруса по периметру стінок контейнер а. Встановіть і закріпіть плити утеплювача до стінок контейнер а.
5
Як утеплювач використовуйте мінералізовану вату або пінопласт. Непоганим рішенням було б застосування пінополістиролу. При установці утеплювача не забудьте про створення шляхів виходу конденсату. Зробіть віддушини при установці внутрішньої стінки, у верхньому і нижньому краях поверхні.
6
При утепленні стін і стелі контейнер а, обов'язково використовуйте пароізоляційну плівку. Вибирайте тільки якісну пароізоляцію, якій на будівельному ринку широкий вибір. Кріпите теплоізоляційний матеріал до стінок саморізами. Розмістити утеплювач в каркасі і закріпити його не складе труднощів.
7
Утепліть стеля контейнер а так само, як утеплили стінки. Для утеплення стелі використовуйте базальтову вату. Вона має більшу теплоємність і щільністю. Непоганим рішення буде, якщо ви обшиє стеля пінополістирольними плитами. У підсумку утеплення контейнер а отримаєте затишний, теплий будиночок.
Зверніть увагу
При кріпленні утеплювача до стінок контейнера намагайтеся дотримуватися силу притиску, щоб не допустити містків холоду.
Корисна порада
В якості пароізоляції краще використовувати армуючу плівку.