Як зробити спідницю з штанів.

Бажання поекспериментувати з обридлої одягом періодично відвідує майже кожну модницю - дуже заманливо роздобути безкоштовно нову, та ще й ексклюзивну річ. Для того, щоб вдихнути життя в старі брюки або плаття зовсім необов'язково вміти добре зшити, набагато важливіше наявність у вас багатої фантазії, дизайнерської сміливості і гарного смаку. Якщо ви володієте усім цим, то легко зможете, наприклад, зробити спідницю з штанів.
Вам знадобиться
  • Вам знадобиться:
  • - непотрібні джинси;
  • - відрізок тканини;
  • - нитки;
  • - голки;
  • - швейна машина;
  • - ножиці;
  • - тонка пряжа;
  • - гачок для в'язання.
Інструкція
1
Дуже ефектною може вийти спідниця з джинсових штанів. Джинсова тканина хороша тим, що поєднується з багатьма матеріалами та відтінками. Втім, перешити які-небудь інші брюки також можливо. Наприклад, зробіть романтичну спідницю з воланами. Для цього візьміть старі джинси і розкладіть їх на столі. Далі відріжте верхню частину штанів так, щоб максимально зберегти довжину, тобто, швидше за все, ви зробите відріз трохи нижче застібки джинсів. Приміряйте деталь і визначте, якої довжини ви хотіли б зробити спідницю. Вона може бути як дуже короткою, так і довгою. Виміряйте довжину майбутнього виробу від краю джинси.
2
З легкої струмує тканини (наприклад, шовку) викроїте смугу необхідних вам розмірів: якщо ви хочете зшити коротку спідницю, то кроіте одну смугу шириною, рівній вашою міркою плюс припуск на шви. Довжина смуги - подвоєна довжина нижнього краю джинси по всьому колу.
3
Обробіть нижній край джинсового деталі, трохи підігнувши його всередину і приметайте вручну. Тепер візьміть викроєні смугу і вручну приметайте її до вивороту деталі, починаючи від бокового шва, роблячи збірки на однаковій відстані один від одного. Бічні краї тканини зшийте між собою, тим самим замкнувши волан. Приміряйте спідницю - якщо вас влаштовує результат, акуратно прострочіть шви на машинці і підігніть нижній край спідниці, щоб тканина не сікли, і з неї не вилазили нитки.
4
Якщо ви хочете зробити спідницю довшою, ви можете викроїти кілька смуг тканини, і пришити їх до джинсового основі і один одному аналогічним чином. З тієї ж тканини можна викроїти широкий пояс, який можна вставити замість ременя і зав'язати вузлом на боці.
5
Зробити спідницю з штанів можна і трохи іншим способом. Якщо ви вмієте в'язати гачком, просто зв'яжіть нижню частину майбутньої спідниці, а потім пришити її до верхньої частини штанів.
6
Існує також і більш трудомісткий варіант виготовлення спідниці, в результаті вона вийде прямій. Штани необхідно розкроїти таким чином: відріжте штанини до потрібної вам довжини, а потім виріжте по закругленою лінії внутрішній шов, залишаючи зовнішні сторони штанин і пояс недоторканими. З контрастною легкої тканини викроїте кілька досить вузьких смуг, якими вам буде потрібно заповнити утворену по центу порожнечу. Пришивати тканину можна воланами, як у попередніх випадках, або рівними смужками: одну за одною, поступово подовжуючи деталь. Таким чином, у вас вийде пряма спідниця, зі вставками тканини по центру ззаду і спереду.
Зверніть увагу
Не поспішайте викидати старі джинси, так як з них можна зробити новий наряд. Як з джинсів зробити спідницю? Старі джинси потрібно випрати в гарячій воді, щоб майбутня спідничка не сіла. Шви зручно буде розпорювати, якщо їх добре розгладити отпарівателем або праскою з парою. 2. Відріжте штанини у джинсів. Довжина буде залежати від того, яку ви плануєте спідницю.
Корисна порада
Наприклад, можна зшити спідницю зі старих джинсів, які ви більше не носите. Найпростіше з джинсів зробити міні-спідницю, яку можна поєднувати з легінсами або різними колготками. Вам знадобляться Тепер саме час зайнятися низом спідниці. Уточніть довжину, якщо потрібно укоротите спідницю. Нижню лінію можна залишити як є, необробленої. У такому випадку, подровняйте її ножицями. Якщо ви хочете обробити нижній край спідниці, то підігніть джинсову тканину всередину і підшийте її на машинці.