Як прикрасити фаршировану рибу. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Фарширована риба - шикарне блюдо для святкового столу. Але подати її гостям потрібно красиво. Прикраса такої рибки - творчий процес. Проявіть фантазію, і на столі буде стояти кулінарний шедевр.
Вам знадобиться
  • відварні яйця;
  • майонез;
  • лимон;
  • ягоди журавлини;
  • оливки або маслини;
  • відварна морква.
Інструкція
1
Фаршировану рибу викладіть на блюдо, на якому будете подавати її на стіл. Якщо ви фарширували рибу , нарізану порційними шматочками, сформуйте з них на блюді цілу рибку.
2
Лимон добре помийте, ошпарьте його гарячою водою. Наріжте лимон кружальцями, кісточки видаліть. Кожен гурток лимона розріжте навпіл. Викладіть з лимонних скибочок бордюр навколо фаршированої риби. Можна чергувати лимон з оливками або маслинами. Кілька скибочок викладіть віялом по центру риби, формуючи коло. В серединку покладіть оливку. Вийшов квітка.
3
Фаршировану рибу , викладену на блюдо, прикрасьте майонезній сіточкою. Зробити це буде легше, якщо взяти упаковку майонезу з дозатором. Потім в кожну клітинку, отриману при прикрасі, покладіть по одній ягідці журавлини.
4
Можна прикрасити рибку ромашками з яєць. Для цього з яєчного білка виріжте пелюстки ромашок. Розкладіть їх на рибі, формуючи квіти. Серединки ромашок зробіть з гуртків відвареної моркви.
5
Зробіть троянди з відвареної моркви. Моркву наріжте уздовж тонкими пластинками, а потім на прямокутники різних розмірів. Один край у кожної заготовки закруглите за допомогою гострого ножа. Це будуть верхні краї пелюсток. Найменший пелюстка згорніть конусом. Далі обертайте пелюстки навколо серединки, починаючи з самого маленького. Як тільки сформуєте троянду потрібного вам розміру, покладіть її на рибку. Зробіть декілька квіток, розташувавши їх симетрично або створивши композицію в центрі блюда.
6
Відріжте від відвареної моркви циліндр висотою 2-3 см. Гострим ножем акуратно розріжте його по спіралі. З вийшла спіральки сформуйте троянду і викладіть її на блюдо.
7
Скориставшись цими порадами або придумавши свій варіант прикраси, ви зробите святковий стіл ще нарядно, а страви - апетитніші.