Як відбілити пластик.

Пластмасові каркаси техніки - системних блоків комп'ютерів, принтерів, сканерів, колонок, кондиціонерів і т.д. - З плином часу жовтіють від світла і тепла. Ця зміна кольору відбувається в самій пластмасі, так що просто змити жовтизну милом не вийде. Рецептів відбілювання пожовклим пластмаси існує чимало.
Вам знадобиться
  • -вода;
  • -гідроперіт;
  • -хозяйсвенное мило;
  • -гумові рукавички.
Інструкція
1
Вам знадобляться таблетки гидроперита з розрахунку 200 штук на літр води. В розчині таблеток потрібно замочити пожовклі пластмасові деталі. Час замочування залежить від ступеня пожовтіння пластика . Цей спосіб, швидше за все, не підійде для великих каркасів, інакше доведеться скуповувати гидроперит у всіх аптеках в окрузі. Тим же способом можна очищати пластик і за допомогою перекису водню з стабілізуючими, яку можна придбати в аптеці.
2
Ще один рецепт грунтується на аптечному пергідролем. Вам також знадобиться господарське мило, порошковий відбілювач, гумові рукавички. В підходящої по розмір ємності приготуйте розчин пергідроль, плямовивідник, а потім трохи відбілювача. Реакцією від додавання відбілювача буде піна, так що сипте трохи, щоб розчин сильно не пінився.
3
Деталь помийте господарським милом, потім опустіть її в розчин. Реакцію прискорить освітлення лампою з ультрафіолетовими променями. Дуже важливо, щоб не було термічної реакції. Руки в розчин опускайте тільки в рукавичках!
4
Більш безпечні способи наказують натирати поверхню пластика мокрою ганчіркою, рясно посипаною чистять Чистоль або Пемоксоль. Знову ж потрібні рукавички, щоб агресивна побутова хімія не пошкодила шкіру рук.
5
Можна замочити пожовклий пластик в хлорному відбілювач (краще в якомусь сильному, наприклад стара Білизни). після цього гарненько потріть металевою мочалкою або щіткою з миючим засобом, знову ж таки, начебто Пемоксоль. В кінці процедури можна обробити пластик полиролем.
6
Деякі умільці радять використовувати очищувач для стекол моніторів або технічний спирт, який фактично знімає верхній шар пластмаси. Досить спірне метод - крім того, що спирт потрібно спочатку знайти, сама робота вимагає великої акуратності і ретельності.
7
Як бачите, способів відбілити світлий пластик багато, але краще уникати пожовтіння і берегти пластмасові поверхні від сонячних променів і тепла.