Як зробити вилку. моделі в'язальної виделкою.

У цій статті мова піде не про тих вилках, якими їдять, а про тих, за допомогою яких можна в'язати гарні речі. Це вилки для в'язання. Вони нагадують за формою англійську букву U і виконуються з металу або пластмаси. Відстань від одного кінця вилки для іншого не фіксоване і може складати 20-100 мм. Від цього залежить ширина тасьми, вив'язувати виделкою.
Інструкція
1
Продаються в'язальні вилки в спеціальних магазинах, є універсальні моделі, які дозволяють регулювати відстань між кінцями вилки. Але можна самим зробити такий предмет і тут же випробувати його на ділі.
2
Для цього нам потрібна звичайна в'язальний спиця, номер її залежить від того, які вироби ви збираєтеся в'язати. Кусачками видаляємо один з гострих кінців нашої спиці-заготовки. Обробляємо місце «відкушування» шкуркою, щоб не поранитися і щоб не чіплялася нитка. Згинаємо заготовку у формі букви U. Тільки розташувати кінці нашої вилки потрібно строго паралельно. Від цього безпосередньо залежить якість в'язки.
3
Можна зробити також і розбірну вязальную вилку. Для цього готуємо вже дві спиці, однакові. Крім спиць нам знадобляться: невеликі болти з гайками, шматочок латуні або жерсті, дриль, наждачний папір.
4
Вирізаємо з металу смужку (ширина смужки 1,5 - 2 см), обробляємо гострі краї. Після цього втричі згинаємо отриману заготовку.
5
Свердлимо отвори для болтів, які будуть закріплюватися в муфті спиці. Вставляємо в місця згину держателя спиці і їх закріплюємо болтами з гайками. На звороті можна замість держателя використовувати ластик. Для цього його потрібно буде розрізати на 2 рівні частини вздовж і в нього вставити спиці. Спиці можуть бути звичайними в'язальними або з набору для в'язання шкарпеток. Наша вилка готова.
6
При в'язанні з використанням вилки можна користуватися наступними видами пряжі: кордоні - для обробки білизни, альзація - для прикраси предметів меблів бахромою, згорнута вдвічі вовняна пряжа для шалей. А щоб якість в'язки було високим, потрібно дивитися на якість нитки. Вона повинна бути добре скрученої.