Як зняти нарощені вії.

Таємничий і звабливий погляд з-під шикарних густих вій - що може зрівнятися з такою магією? Напевно, тільки світиться щастям погляд все з-під тих же шикарних густих вій. І магія ця доступна практично будь-якій жінці, навіть якщо природа не обдарувала її пухнастими й довгими віям при народженні, адже в наш час вії неважко наростити. Складніше буває зняти нарощені вії .
Інструкція
1
Найкращий варіант - звернутися в салон або до майстра, який займався нарощуванням. Здійснювати маніпуляції з тоненькими віями в домашніх умовах (та ще й самостійно) для багатьох буває вкрай складно або просто незручно. Зате в салоні дана процедура не займе багато часу і сил, - майстру потрібно всього 10-15 хвилин, щоб зняти нарощені вії .
2
Якщо ж все-таки ви вирішили зайнятися цим самостійно, будьте обережні. Не тягніть занадто сильно або занадто різко за нарощені вії, особливо без попередньої обробки клею, за допомогою якого вії кріпляться до століття. Так ви ризикуєте зняти не тільки нарощені вії , а й вирвати свої власні, пошкодивши при цьому ніжну шкіру повік.
3
Придбайте в спеціалізованому відділі склад (Remover), за допомогою якого проводяться салонні процедури з видалення нарощених вій. Для нейтралізації клею, використаного при нарощуванні, найкраще підходять саме професійні склади. Будьте акуратні при його використанні, стежте, щоб розчин не потрапив на слизову ока.
4
Якщо немає спеціального професійного складу для видалення вій, скористайтеся жирним кремом або будь-яким рослинним маслом. Нанесіть його на лінію росту (і приклеювання) вій досить густим шаром. Кремам і олив потрібен час для того щоб зруйнувати структуру клею, так що не розраховуйте на занадто швидкий результат. Краще всього наносити крем на ніч, а вії знімати вранці. Можете покласти на ніч на повіки ватні диски, змочені в олії. Вранці знімайте вії дуже делікатно. Масло або крем (на відміну від професійного розчинника) нейтралізують клей не повністю, так що процедура може бути не з приємних.
5
Обов'язково підлікуєте натуральні вії після того, як ви зняли нарощені. Скористайтеся спеціальною тушшю або звичайним реп'яхову олію.