Як зв'язати рукавиці.

Немає нічого теплей і приємніше холодною зимою, ніж рукавички, пов'язані власними руками. Проста схема в'язання підійде для початківців і досвідчених рукодільниць.
Вам знадобиться
  • 200г пряжі, набір панчішних спиць (5 штук)
Інструкція
1
Наберіть 32 петлі, розподіліть їх на 4 спиці і в'яжіть по колу гумкою 2х2. Далі продовжуйте лицьовій гладдю або візерунком. Петлі на 1й і 2й спицях - це долоню, петлі на 3й і 4й спицях - тильна сторона.
2
Для клина великого пальця позначте іншою ниткою 4Ю і 7ю петлі на долоні. У наступному колі після 1й зазначеної петлі і перед 2й вив'язувати з поперечної нитки по одній схрещеною лицьовій петлі. Додавання роблять в кожному 3 колі, а потім ще 3 кола без додавання. Після цього петлі клина перенести на шпильку і залишити відкритими. Над ними для перемички набрати заново 2 петлі і продовжити в'язання по колу. В'яжуть до потрібної висоти.
3
Щоб закінчити руковіци в'яжуть так: на долоні і тильній стороні зв'язати разом лицьовими 2ю і 3ю петлі, а передостанні 2ю і 3ю петлі провязать з протяжкою .Убавкі повторюють, поки не залишиться 4 петлі. Їх потрібно затягнути робочої ниткою і закріпити з вивороту.
4
Для великого пальця набрати 2 петлі з перемички. Все петлі клина розподілити на 3 спиці і в'язати по колу до потрібної висоти.Для кінчика пальця в'яжуть разом обидві останні петлі на кожній спиці, поки не залишиться 3 петлі. Їх стягують робочої ниткою і закріплюють на вивороті. Ліву рукавицю в'язати в дзеркальному відображенні.
5
Другу руковіци в'яжуть в дзеркальному відображенні.