Як купити дешевий ділянку.

Хто з нас не мріє про земельну ділянку за містом, на якому можна розбити сад і город, побудувати невеликий будиночок або просто виїхати туди у вихідний день, щоб позасмагати і приготувати шашлики? Багатьох зупиняє висока вартість землі, однак при бажанні ви завжди зможете знайти більш дешевий варіант.
Інструкція
1
Якщо ви хочете купити ділянку якнайдешевше, то пропозиції посередників не для вас. За свої послуги вони беруть до десяти відсотків вартості ділянки, які, звичайно ж, включаються в його ціну. Оголошення посередників зазвичай публікуються в крупних газетах і на сайтах ріелторських контор, а ось на інтернет-дошках оголошень можна знайти пропозиції від прямих власників.
2
При формуванні вартості враховується місце розташування ділянки та її віддаленість від міста. Якщо у вас є машина, для вас не буде принципової різниці, чи купити ділянку , розташований в двадцяти кілометрах від міста, або тридцяти п'яти кілометрах. Однак при різниці у відстані всього десять-п'ятнадцять кілометрів, вартість ділянок може відрізнятися в два і більше рази.
3
Вартість ділянки також залежить від того, чи проведені на ньому електрика, вода і газ. Якщо ви не плануєте будувати на ділянці будинок для постійного проживання, то газ і електрику вам навряд чи знадобляться. А «порожній» ділянку ви зможете купити набагато дешевше.
4
Попит на земельні ділянки змінюється в залежності від пори року. Він виростає навесні, і знижується з приходом зими. Так як із зниженням попиту падає й ціна, то придбавати ділянку краще ближче до зими: приблизно в листопаді-грудні.
5
Ще один фактор, який впливає на вартість землі - це економічна криза. Доходи, а значить і купівельна спроможність людей, падають, і ціна на землю також знижується, тому криза - найкращий час, щоб купити дешевий ділянку . Економічні кризи циклічні і чергова криза настає через 7-10 років після попереднього, так що якщо ви не ставите перед собою метою одномоментну покупку ділянки? відкладайте гроші до чергового кризового «витка».
Корисна порада
Перш ніж займатися пошуком ділянки через оголошення, попитайте у друзів і близьких про те, чи не збирається хтось із них продавати ділянку. При купівлі ділянки у близької вам людини будете впевнені, що ніяких зайвих «накруток» на ціну не буде і що операція пройде максимально чесно.
Купівля земельних ділянок - це вигідне капіталовкладення. Причому інвестувати в землеволодіння можуть і люди, які мають середній достаток. Необхідно ретельно вивчити ринок нерухомості і вибрати відповідний за ціною ділянку.
Інструкція
1
Недорогий ділянку в межах міста купити досить складно. Тому якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликою сумою грошей, то починайте розглядати варіанти, що знаходяться в 10-20 км від міста. Одночасно переглядайте оголошення з поміткою «терміново». Бажаючи швидше продати землю, люди можуть зробити на неї значну знижку.
2
Заміські ділянки діляться на занедбані і перспективні. Перші коштують дуже дешево, але вам навряд чи вдасться провести туди електрику, газ і воду. А значить, землеволодіння буде непридатне для проживання. Але якщо ділянку знаходиться порівняно недалеко від міста, і вже існує проект створення на даній території котеджного селища (ведеться електрифікація та інші комунікації), то такий земельний наділ належить до розряду перспективних. Звичайно, не можна виключати і того, що занедбані території можуть раптово опинитися в епіцентрі масштабного будівництва, але це вже питання везіння.
3
Щоб зробити правильне вкладення грошей, вибирайте другий тип ділянок. Але як же визначити, чи є земля в даному районі перспективної? По-перше, чим ближче ділянку до міста, тим вища ймовірність, що при поступовому розширенні ця земля увійде до складу даної адміністративно-територіальної одиниці. По-друге, якщо поблизу є великі рекреаційні ресурси (річки, затоки, озера, мінеральні джерела та ін.), То затребуваність даної землі - це лише питання часу.
4
Керуючись даними принципами, вивчіть колонку «Нерухомість» в усіх інформаційних ресурсах (газети, журнали, інтернет, дошки оголошень на вулиці). Розкажіть близьким, друзям про намір купити невеликий ділянку . Якщо у них з'являться бажаючі продати землю, то приятелі повідомлять вам про вигідній пропозиції.
5
Коли ви зберете достатньо інформації і почнете дивитися різні землеволодіння, обов'язково торгуйтеся з продавцями. Найчастіше, призначаючи вартість, вони закладають в неї відсоток поступки, тому постарайтеся збити ціну. Вашими головними аргументами можуть стати захаращеність території, кривизна ділянки (нахил в одну сторону), віддаленість від зупинок громадського транспорту.
6
Остаточно домовившись про ціну, приступайте до оформлення угоди. Кілька разів перечитайте всі документи, перевірте правильність усіх реквізитів. Намагайтеся не розраховуватися готівкою, а проводите оплату за допомогою банківських переказів.