Як розважити гостей на вечірці.

Новий рік, день народження, 8 Березня, новосілля або просто гарний настрій можуть стати приводом для вечірки. Святковий наряд куплений, стіл ломиться від наїдків. Але чи не нудно буде гостям? Адже вони повинні на вечірці не тільки їсти і пити, а й розважатися. Зробіть так, щоб вони довго розповідали, як було весело і цікаво.
Інструкція
1
Театр починається з вішалки, вечірка - з прикраси будинку. Оформіть вхідні двері, адже вона перша зустрічає гостей. Залежно від вечірки можна використовувати різні ідеї. Застроміть в замкову щілину маленька квіточка і напишіть: "Вийміть квіточку, двері і відкриється", "Свято саме тут, ти не помилився". А під намальованим черепом з кісточками напишіть на папері: "Не стукай! Уб'є! Відразу входь!" Повісьте вирізані з паперу квіточки, листочки, смішні пики з іменами гостей. Нехай вони викреслюють свої імена, таким чином відзначаючись. Така веселенька двері підніме настрій і об'єднає гостей, навіть незнайомих між собою.
2
Тепер візьміться за кімнату. Залежно від віку компанії прикрасьте її кульками, мішурою, свічками. Їх можна буде запалити, коли стемніє. Свічки можна замінити ялинковими гірляндами. Не полінуйтеся і напишіть плакати, розвісьте на стінах. Вони можуть бути різної тематики, а можуть одній. Наприклад, "Нові народні прикмети": - якщо дружина проситься в магазин просто подивитися, то це до великих витрат; - якщо ви щось забули і повернулися додому, подивіться в дзеркало, покрутіть пальцем біля скроні і скажіть: "Дура, і так запізнюєшся "; - не беріть гроші лівою рукою - шкідливо для серця, не беріть правій - шкідливо для печінки. Хапайте їх обома руками.
3
Якщо у вас якась дата, можна оформити газету або альбом, де винуватець торжества буде в різному віці. Підберіть фотографії поцікавіше, складіть до них смішні і милі подпісі.В візку - "Я хоча ще бовдур, у мене свій" Мерседес ".Перші кроки -" Топ-топ, тупотить малюк ".Первокласснік за партою -" Пам'ятаю я, як зараз , мій рідний перший клас ".Відпочинок на природі -" Біля узбіччя дороги ми лежимо, зачепивши ноги ".
4
Про клопоталась закусках говорити не варто. Їх кількість і асортимент залежать від ваших фінансів. Але навіть самий скромний стіл може справити враження. Зазвичай з тостами в компанії буває туго. Фантазія гостей завмирає десь на "За удачу!", "За здоров'я!" Щоб володіти ситуацією, під кожен прилад покладіть вже готовий тост, складений з юмором.Как з роботи зустріти чоловіка в якій позиції? Тут підхід особливий потрібен ... Ну, за інтуіцію.Мне чоловік мій багато років, Забувши про етику, Вкладає .. . інтелект! Ну, за кібернетіку.Ссиплется пісок порой ... В ожеледь - прекрасно! Вип'ємо, баби, по второй.Ну, за безпеку.
5
На столі можна розставити невеликі таблички, що нагадують про поведінку за столом. Підберіть або придумайте їх залежно від інтересів і віку гостей. Серед них можуть бути такі: - вино в келиху потрібно пити, поки воно грає. Поки живеться, треба жити, двох життів не буває; - у кого бурчить у шлунку - приймати по літру на добу. А коли душа вразлад - просто пий весь день поспіль; - не нашкодити щоб печінки і клітинам, що не довіряй красивим етикеткам. А щоб бути здоровим і щасливим, пий лише вин домашнього розливу.
6
Напевно, знайдуться гості, які будуть не проти побешкетувати. Приготуйте заздалегідь костюми і поясніть, що від них вимагається. "Вітання піонерів" (сімейні труси замість шорт, краватка, пілотка, якщо є горн і барабан - відмінно) .Ми, піонери, країни нашої діти, Немає нікого нас щасливіше на свете.Чтоби сьогодні бути з вами знову, Ми тітку Галю прийшли поздравлять.Ми до вас прийшли, щоб у старших вчитися, Як треба пити, щоб зовсім не упіться.Как треба їсти, щоб фігуру держать.Ми тітку Галю прийшли поздравлять.Взвейтесь багаттями, сині ночі , Ми, піонери, чарочку "хочем", Дорослим давно нам пора наливати, Ми тітку Галю прийшли вітати.
7
Підберіть гри. Вони повинні бути легкими і недовгими. Продумайте, якими жартами, оповіданнячками будете супроводжувати кожну гру. Без коментарів буде не інтересно.Ігра "Мумія". Гравці розбиваються на пари і отримують по рулону туалетного паперу. По сигналу ведучого один починає обмотувати папером другого. Перемагає той, у кого мумія вийшла сама удачная.Ігра "Збери прищіпки". В парі гравців повинні бути чоловік і жінка. На кожну жінку розвішують однакову кількість прищіпок в найнесподіваніших місцях. Чоловік, у якого шарфом зв'язані руки, повинен зубами зняти всі прищіпки. Перемагає той, хто швидше за всіх впорався.
8
Проведіть аукціон. Заздалегідь не показуйте товар, але продавайте його, інтригуючи. Звичайнісінький повітряну кульку можна запропонувати так: "Лот №2. Розігрується популярний засіб пересування, необхідне під час пробок на дорогах. Первісна ціна 10 рублів". І лише потім нагадаєте: "Їхали комарики на повітряній кульці".
9
Заздалегідь потурбуйтеся про призи. Купіть сувеніри, м'які іграшки, предмети гігієни. Не забудьте про музику. Вона повинна не тільки задовольняти смаки гостей, а й бути танцювальної.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9I_P7fxqWHs
Корисна порада
Щоб бути впевненим на вечірці, напишіть сценарій. Реквізит до ігор купите заздалегідь.