Як вибрати м'ясо для шашлику.

М'який, соковитий і ніжний шашлик, ну що може бути смачніше цього чудового блюда, особливо приготовленого в теплі деньки на мальовничій природі. Але перш ніж його готувати, потрібно вибрати якісне і хороше м'ясо . Ні в якому разі не купуйте вже замаринований шашлик на ринку або в магазині, краще виберіть відмінне м'ясо на ринку і приготуйте чудовий шашлик з друзями на природі.
Інструкція
1
Найсмачніший і м'який шашлик виходить зі свинини, її практично неможливо зіпсувати. М'ясо має бути свіжим, ні в якому разі не замороженим. Необхідно мати уявлення, з яких частин складається м'ясо . Так яку частину тушки найкраще вибрати? Ідеальна частина для шашлику - це шия або ошийок, вона повинна бути цілісним шматком приблизно 1,5-2 кілограми і мати рівномірно розподілені прожилки жиру.
2
Доброякісність м'яса визначають за такими ознаками, як колір, запах, зовнішній вигляд і консистенція. Свинина повинна володіти свіжим і приємним ароматом без різкого запаху. Колір свинини - блідо-рожевий, рівномірний і глянсовий, шия може бути трохи більше темного кольору. Консистенція м'яса еластична і щільна, ні в якому разі не пухка, це може бути показником того, що м'ясо несвіже або заморожувалося кілька разів. Якщо на свіже м'ясо натиснути пальцем, воно тут же на очах повинно відразу ж вирівнятися. Свинина повинна мати дрібнозернисту будову, яке має бути злегка вологим, але не липким - це ознака зіпсованості м'яса.
3
З яловичини шашлик не менше популярний, але м'ясо виходить не таким соковитим і має скоріше більш жорстку консистенцію. Але, якщо ви віддаєте перевагу більше яловичині, то ідеальна частина для шашлику - це частина філе або вирізка. Не годиться для шашлику задня нога.
4
Шашлик, приготований з баранини швидше на любителя, так як м'ясо має специфічний смак, і знайти хорошу баранину складно. Найкраще засмажити на вугіллі лопатку, баранячу ногу або м'ясо на реберця. Так як баранина має неприємну властивість - швидко остигати, є його необхідно прямо з печі.
5
При виборі м'яса зверніть увагу на те, як воно виглядає на зрізі. Свинина повинна мати рожевий колір, яловичина і баранина - червоний. Занадто темний колір говорить про те, що тварина перед забоєм знаходилося вже в похилому віці, відповідно, таке м'ясо для шашлику не підійде.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ritkb7Y1aBo