Як зробити презентацію з музикою.

Створювати презентації сьогодні доводиться багатьом користувачам персонального комп'ютера. Студентам для захисту курсової чи дипломної роботи, менеджерам для представлення свого проекту. Таку презентацію легко зробити за допомогою програми Microsoft Power Point, найчастіше встановлену на комп'ютері разом з пакетом офісних програм. Але не всі знають, як зробити презентацію з музикою, тобто додати в неї музичний супровід.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - програма Power Point
  • - музичний файл, який ви хочете використовувати
Інструкція
1
Скопіюйте музичний файл в ту ж папку, де зберігається презентація. Це не обов'язково, але позбавить надалі від проблем з відтворенням музики, особливо при перенесенні презентації на інший комп'ютер.
2
Відкрийте презентацію і виберіть слайд, з якого має розпочатися звук.На вкладці «Вставка» в групі «Мультимедіа» клацніть мишкою на значок «Звук» .Откривается провідник. Знайдіть потрібний файл і натисніть ОК.На запит програми: «Відтворювати звук при показі слайдів?» Вибирайте «Автоматично» .Все, музичний файл вставлений.
3
На панелі швидкого доступу в групі «Параметри звуку» відзначте галочки: відтворювати «Безперервно» і «Приховати при показі». Там же можна налаштувати громкость.Готово. Ви налаштували відтворення звуку в одному слайде.Еслі ви хочете, щоб музика звучала протягом усієї презентації, переходьте до наступного кроку.
4
Оберіть вкладку «Анімація» і натисніть «Налаштування анімації» .В області завдань «Налаштування анімації» (панель в правій частині екрана) клацніть по стрілці праворуч від музичного файлу, виберіть «Параметри ефектів». З'являється віконце з налаштуванням воспроізведенія.Отметьте «Закінчити» - «Після» - і вставте номер слайда, після якого музика повинна зупинитися. Наприклад, після останнього слайда.Теперь музика звучатиме фоном для всієї презентації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IoIZ345Vw_4
Зверніть увагу
Наведені кроки викладені для пакета Microsoft Office 2007 і вище. Якщо ви використовуєте Office 2003, послідовність буде схожа: - Вставляємо звук: «Вставка» - «Фільми та звук» - «Звук з файлу» - вибираємо файл - «Відтворювати автоматично» .- Налаштовуємо: «Показ слайдів» - «Налаштування анімації» - «Параметри ефектів» - закінчити після потрібного слайда.
Корисна порада
Використовуючи налаштування відтворення, ви можете не просто пустити музику фоном до презентації, а й використовувати кілька різних мелодій, вставити текст диктора і різні звукові ефекти. Це допоможе зробити ваш виступ яскравим і незабутнім.