Як намалювати замок Снігової Королеви.

Снігова Королева - навіть слова звучать холодно. Сама ж героїня з казки Г.Х. Андерсена- дійсно крижана красуня. Під стать їй і її замок - величний і розкішний. Для зображення замка Снігової Королеви візьміть всі відтінки біло-синьої палітри.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Зробіть обриси олівцем основних предметів. Для цього проведіть через весь лист горизонтальну осьову лінію. Основну частину малюнка розташуйте в нижній частині альбомного листа. Умовно розділіть нижню частину ще на три частини. У середній частині малюнка розмістіть замок , а в лівій і правій частинах - гори.
2
Намалюйте замок . Спочатку покажіть прямокутник, розташований горизонтально. Від лівого краю верхньої риси прямокутника відступите на третину. У частині намалюйте ще один прямокутник, розташований вертикально і стоїть на великому прямокутнику. Маленький повинен бути менше найбільшого в два рази.
3
У нижній фігурі покажіть чотири стовпи. Два безпосередньо під верхнім прямокутником, а два - зліва від них. Зверху над ними зобразите трикутники, бічні сторони яких вогне в середину. Гострі вершини веж кличте над верхньою межею горизонтального прямокутника так, щоб вони доходили до середини вертикального прямокутника.
4
З правого боку нижнього прямокутника зобразите арку, над нею - кілька гостроверхих башточок розміром трохи поменше основних.
5
На другому ярусі замку Снігової Королеви покажіть одну дуже високу і вузьку вежу і кілька маленьких. Прорисуйте чіткіше обриси замку. Домалюйте другий козирки під башенькамі. По периметру великого прямокутника зобразите зубчастий цегляний візерунок. На кожній вежі намалюйте прапорці.
6
Низ замку Снігової Королеви закрийте хвойними деревами. Зліва від замку покажіть гори, що доходять майже до вершини замку. Це будуть кілька трикутників, що закривають один одного. З правого боку намалюйте невисокі гори. Перед ними на передньому плані намалюйте багато засніжених дерев.
7
Не додавайте теплих тонів. Виняток становитиме цегляна стіна замку Снігової Королеви.