Як збільшити гучність запису. зміна гучності mp3.

Існує маса ситуацій, коли простіше витратити кілька хвилин і збільшити гучність звуку для окремого файлу, ніж кожен раз крутити настройки плеєра. Підкоригувати гучність звуку можна в будь-якому аудіо-редакторі. Програма Adobe Audition цілком підійде для цієї мети.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Audition;
  • - звуковий файл.
Інструкція
1
Відкрийте запис в програмі Adobe Audition за допомогою поєднання клавіш Ctrl + O. Можете скористатися командою Open («Відкрити») з меню File («Файл»). Ще простіше можна поступити, клікнувши на файл, який потребує обробки, правою кнопкою мишки і вибравши в контекстному меню опцію «Відкрити за допомогою ...». Виберіть Adobe Audition в списку програм, в яких пропонується відкрити файл.
2
Збільште гучність записи за допомогою фільтра Normalize. Для цього відкрийте вікно налаштувань фільтра командою Normalize process з групи Amplitude, яку після нетривалих пошуків можна виявити в меню Effects.Введіте значення у відсотках, до якого вам потрібно збільшити гучність , в поле Normalize to. Натисніть кнопку ОК.
3
Прослухайте результат, натиснувши на клавішу «Пробіл». Якщо вам здається, що гучність збільшена недостатньо, скасуйте попередні дію сполучення клавіш Ctrl + Z, знову відкрийте вікно налаштувань фільтра Normalize і введіть інше числове значення.
4
Збережіть запис із збільшеною гучність ю. Для цього скористайтеся командою Save As («Зберегти як") з меню File («Файл»). У вікні, виберіть місце збереження файлу, в полі «Ім'я файлу» введіть ім'я файла.Із списку «Тип файлу» виберіть формат файлу. Якщо ваш исходник був у форматі mp3, вам буде запропоновано зберегти змінений файл у тому ж форматі. Клацніть по кнопці Options («Опції») і виберіть із списку бітрейт файлу. Цілком розумно буде зберегти запис зі зміненою гучність ю з тим же бітрейтом, що був у вихідному файлі, якщо, звичайно, вам не потрібно зменшити вагу файлу. Бітрейт вихідного файлу можна дізнатися за допомогою команди File Info з меню File. Те ж саме вийде, якщо скористатися поєднанням клавіш Ctrl + P.Вибрав бітрейт файлу, клікніть по кнопці ОК у вікні налаштувань кодека і по кнопці Save у вікні налаштувань команди «Зберегти як».