Як скласти оферту.

Практично кожна організація використовує у своїй роботі договору купівлі-продажу. Природно, щоб укласти те чи інше угоду з покупцем необхідно запропонувати йому співпрацю. Саме для цієї мети і служить оферта. Дуже важливо правильно її оформити, так як саме виходячи з інформації, контрагент вирішить, чи варто чи ні укладати з вами договір.
Інструкція
1
Оферта може складатися як в письмовій, так і в усній формі. Існує і публічний вид документа, тобто виставляння зразків товару в місцях його продажу.
2
Перед тим як складати даний документ, необхідно продумати всі умови, також можна накидати попередній договір і вже по ньому скласти оферту .
3
При використанні письмового виду вона складається в довільній формі на фірмовому бланку організації. На практиці частіше застосовується наступний порядок складання оферти: в правому верхньому куті необхідно написати адресата, наприклад, Керівнику ТОВ «Восток» Іванову Івану Івановичу. Далі потрібно знизу в центрі написати «Оферта». Можна також вказати порядковий номер документа.
4
Потім вже йде основний текст, а саме комерційну пропозицію. Текст може бути таким: ТОВ «Сибір» пропонує вам укласти договір купівлі-продажу на наступних умовах ... ».
5
Після цього пишеться дуже важлива інформація, як для вас, так і для вашого покупця. Саме від умов укладення договору залежить співпраця. Спочатку необхідно написати найменування продукції. Добре буде, якщо ви вкажіть номер за ГОСТом, наприклад, брус (ГОСТ 8486-86). Далі слід вказати ціну товару, а краще кожної одиниці, наприклад, 5000 рублів за 1 м3.
6
Потім вкажіть умови поставки, тобто чиїм транспортним засобом здійснюється вивезення товару. Досить важливою інформацією буде і умова оплати. Деякі організації можуть відстрочити платіж на більш довгий термін, а деякі вимагають 100% передоплати. Також вкажіть, яким чином здійснюється платіж: безготівковим і ж готівковим.
7
В оферті також можна вказати термін відповіді на пропозицію, наприклад, «Очікуємо вашої відповіді до 1 січня 2012». Підписувати даний документ повинен керівник організації.