Як написати лист на електронну адресу. Як писати в пошті прихованої копією.

У наш час електронна пошта дає великі можливості для спілкування та обміну інформацією. Електронна скринька давно перестав бути розкішшю, а перейшов в ранг необхідних речей. Ми пишемо і читаємо електронні листи щодня, а рекламних листів в наших ящиках вже куди більше, ніж на телебаченні рекламних роликів. Правда не завжди спілкування по електронній пошті буває ефективним, якщо люди не дотримуються простих правил переписки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернет і встановлена на ньому програма-браузер.
Інструкція
1
Щоб написати лист , зайдіть у свою поштову скриньку і виберіть команду «Написати лист ». У різних поштових системах і програмах ця команда може виглядати як «Написати повідомлення» або «Нове повідомлення». Цю команду потрібно використовувати, якщо ви є ініціатором спілкування. У разі якщо вам потрібно написати e-mail у відповідь комусь, зайдіть в це повідомлення і натисніть кнопку «Відповісти». Тоді адресу одержувача буде підставлений автоматично, а до теми додасться приставка «Re».
2
Обов'язково заповніть поле «кому». У цьому полі введіть адресу одержувача, якому ви збираєтеся написати лист . Будьте уважні - в адресу ах електронної пошти використовуються тільки латинські букви і цифри, без пробілів. Ви можете вказати декількох отримувачів, перерахувавши їх адресу а через кому. Якщо адресу одержувача вже є у вашій адресу ної книзі, введіть перші його букви, і система сама підкаже вам потрібний адресу.
3
Заповніть поле «копія», якщо вам потрібно створити електронний лист декільком адресу Атам. Якщо вам потрібно приховати відправку відразу декільком людям, внесіть додаткові адресу а в полі «прихована копія».
4
Напишіть тему листа у відповідному полі. Дане поле необов'язкове для заповнення, але все ж краще вказати тему, щоб одержувач знав, про що йде мова в листі і випадково не вилучив його, прийнявши за спам. В наступному полі напишіть сам текст вашого листа. Не забувайте вітатися - хоч це і електронне листування, елементарних правил ввічливості ніхто не відміняв.
5
Прикріпіть файл до повідомлення, якщо це необхідно, вибравши його за допомогою кнопки «Огляд». Ви можете написати створити електронний лист і прикріпити до нього відразу декілька файлів, але в системах електронної пошти є обмеження за розміром файлу. У такому випадку файли краще заархівувати. Перевірте, чи всі ви вказали в своєму електронному листі та натисніть кнопку «Відправити».
Корисна порада
Зберігайте адреси своїх постійних кореспондентів в адресній книзі, щоб вам не доводилося щоразу їх набирати або копіювати.
Ледь ви вступите на простори інтернету, найпершим і необхідним кроком стане створення вашого власного електронного ящика. Сьогодні він потрібен буквально скрізь ... Без нього ви не зможете пройти реєстрацію в соціальних мережах або вести ділову переписку.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - електронна пошта.
Інструкція
1
Оберіть відповідного провайдера електронної пошти. В даний час інтернет пропонує безліч різних варіантів щодо створення та оформлення електронного ящика. Безкоштовно це можна зробити на таких сервісах, як mail.ru, gmail.com і yandex.ru.
2
Оберіть пошту від Google на gmail.com, якщо ви збираєтеся зайнятися серйозним бізнесом і хочете добре захистити особисту інформацію, бажаєте гарантовано отримувати всі особисті листи. Завести власний ящик на gmail.com слід, навіть ви вже маєте свою пошту в іншого провайдера. Дана платформа має безліч переваг, тут майже миттєва доставка листів і багато розширених функцій, наприклад, спілкування через чат, переадресація. Ви можете не хвилюватися, що адресат отримає всі ваші листи.
3
Зареєструйтеся на пошті yandex.ru, якщо ви часто використовуєте даний пошуковик. Тут також відмінну якість сервісу і доставки листів. Крім того, провайдер часто намагається здивувати клієнтів різними нововведеннями і намагається покращувати якість роботи. Нещодавно тут з'явилася можливість поміняти оформлення аккаунта. Наприклад, якщо за вікном холодно і лютує зима, а ви поставите літнє зображення з квітами, то це буде дуже гріти душу.
4
Заведіть пошту на mail.ru, якщо для вас є важливим спілкування в соціальних мережах (тут мається відомий сервіс «Мій Світ») або ви хочете отримати легко запам'ятовується ім'я ящика.
Зверніть увагу
Через якийсь час після того, коли ви відкриєте пошту, можуть траплятися автоматичні виходи із системи. Це відбувається для захисту облікового запису від несанкціонованого доступу. Просто заново введіть логін і пароль.
Корисна порада
Вибирайте прості і швидко запам'ятовуються імена для поштової скриньки, наприклад, будь-які псевдоніми. Для бізнесу краще використовувати ваш власний бренд або ж оформити ім'я електронної пошти у вигляді свого імені та прізвища.