Як домогтися високих результатів.

Домогтися високих результатів в будь-якому аспекті людського життя або досягти певної мети неможливо без конкретних зусиль. Ви стали помічати, що при сильному бажанні чимось володіти або перемогти в чому-небудь, ви не хочете докладати ніяких зусиль? Це значить, що вам необхідно змінити мислення, сформувати новий погляд на свою діяльність.
Вам знадобиться
  • Блокнот, ручка
Інструкція
1
Пожвавите приємні спогади. Це психологічний прийом, який здатний «звести нанівець» розчарування і забезпечить вам впевненість в своїх силах. Пригадайте події, які склалися на вашу користь. Згадайте відчуття вашої перемоги. Аналізуйте. Знайдіть відповідь на питання, що заважає вам пережити подібне в сьогоденні. Тепер вам слід перенести ці почуття і відчуття на дії по досягненню вашої справжньої мети. Запишіть все, що вам приходить в голову, намагаючись описати ваші емоції і почуття. Зробіть висновки, щоб ви в будь-який момент могли перечитати і повернутися до потрібного психологічного настрою.
2
Почніть інакше ставитися до помилок. Візьміть собі за основу твердження: «не помиляється тільки той, хто нічого не робить». Ви можете і самі придумати своє вислів на цю тему. Багато людей просто бояться невдач і стають пасивними і ледачими. Зрозумійте, що активність, що припускає велику кількість дій, іноді може бути сполучена з помилками. Але може вони для того й потрібні, щоб, виправивши, виключити їх надалі і добитися високих результатів .
3
Деякі зарубіжні компанії використовують практику матеріального заохочення своїх співробітників навіть за творчі проекти, які не мали успіху. Це є мотиваційної підтримкою у персоналу, стимулює прагнення кожного працівника до оригінального мислення і створенню нових цікавих проектів. Запишіть все, що ви думаєте з приводу вашого ставлення до помилок, способам їх виправлення та подальшого виключення. Можливо, причиною помилок є відсутність навичок, які слід розвинути. Подумайте над найпростішими і реальними способами, за допомогою яких ви можете це зробити.
4
Радуйте себе успіхом від досягнення проміжних цілей на шляху до головної. Досягнення поставленої вами мети може зайняти достатню кількість часу і зажадати масу сил. В таких випадках для виключення всякого роду крайностей, розчарувань і песимізму дуже важливо розбити ваші дії по досягненню поставленої задачі на кілька етапів. Після закінчення кожного етапу відчуйте перемогу, порадійте і похваліть себе. Це найкращий стимул для подальших дій, т.к. ви бачите і відчуваєте отриманий результат.
Корисна порада
Після того як поставлена мета досягнута, ставте перед собою більш складну задачу.