Як носити сарі.

Історія індійського сарі налічує понад 1000 років. І досі жінки з задоволенням носять цей одяг, і не тільки в Індії - сарі стають популярними по всьому світу. Багато любительки східної культури мріють мати в своєму гардеробі цей одяг. Але необхідно знати, як правильно його носити.
Інструкція
1
На перший погляд здається, що всі сарі однакові. Насправді ж різновидів сарі існує величезна кількість. У кожному штаті Індії існує свій спосіб виробництва національного одягу.
2
Сарі представляє з себе шматок тканини від 4 до 12 метрів і шириною близько метра. Тканина для цього наряду вибирають різну, все залежить від вашого достатку. Під сарі індіанки надягають пряму спідницю на кілька сантиметрів коротша самого вбрання. Для спідниці краще вибрати щільну тканину з шнуром або стрічкою на талії, для того, щоб вона трималася і не сповзала під вагою сарі . Зазвичай спідниця не повинна за кольором відрізнятися від тканини. Чим вона непомітніше, тим краще. Крім того, вам знадобиться блузка - чолі. Вона шиється за спеціальними викрійками. Але підійде і звичайний топік, який може бути як з коротким, так і з довгим рукавом.
3
Одним з найбільш популярних способів драпірування сарі називається ниви. Візьміть один кінець сарі і акуратно заправте тканину в спідницю, починаючи з правого боку. Таким чином опишіть повний круг. При цьому довжина сарі повинна бути до підлоги.
4
Далі вам необхідно зробити складки. Вони необхідні для того, щоб ви могли вільно рухатися. Зазвичай складок повинно бути як мінімум п'ять, але може бути і більше, залежно від довжини тканини.
5
Після того, як складки задрапіровані, які залишилися кінцем тканини прикрийте спочатку спину, потім груди. Що залишився вільний край, який називається пале, перекидається через ліве плече. Якщо ви все зробили правильно, то пале повинен бути довше вашого ліктя. В іншому випадку, ви завжди можете відрегулювати його довжину, збільшуючи або зменшуючи кількість складок і їх глибину. Для того, щоб пале не спадав з плечей, ви можете приколоти його до блузці красивою шпилькою.
6
Решта способи носіння сарі розрізняються лише наявністю і розташуванням складок, а також тим, як перекинутий вільний кінець - зі спини на груди або через праве плече.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AjeJ0rbZrqc