Шрами: Як позбутися назавжди.

Як відомо, шрами прикрашають лише чоловіка. Для жінки навіть невеликий рубець може стати джерелом комплексів і невдач. На допомогу приходять сучасні препарати і технології, які допомагають майже повністю позбавитися від шрамів .
Вам знадобиться
  • - аптечні препарати;
  • - гормональні ін'єкції;
  • - лазерна терапія.
Інструкція
1
Починайте процес позбавлення від шраму якомога раніше, одразу після того, як рубець остаточно сформувався. Проконсультуйтеся з лікарем, чи можна починати якесь вплив. Почніть з аптечних препаратів. Свіжі шрами допоможе розгладити гель «Медерма». При опуклому рубці вирівнюючий ефект надасть засіб «Контратубекс». Для ранніх шрамів також ефективний силіконовий рассасивающій пластир "Mepiform".
2
Якщо аптечні засоби не допомагають, слід звернутися до лікаря, який призначить вам ін'єкції. Найчастіше використовуються кортикостероїдні гормони місцевого короткої дії. Препарат розм'якшує поверхню шраму і робить його податливим для подальших маніпуляцій. Кваліфікований лікар повинен контролювати кількість і глибину введення гормону.
3
Один з найбільш ефективних і радикальних методів позбавлення від шрамів - лазерна корекція. Подібний спосіб слід застосовувати тільки після консультації з лікарем, який визначить тип шраму. Якщо рубець значно темніше основного кольору шкіри, це говорить про те, що в ньому сконцентровано надмірна кількість капілярів. Спочатку потрібно видалити їх, а вже потім приступати до корекції самого шраму. Під час процедури відбувається фракційне видалення мікроучастков шкіри за допомогою ерібевого лазера, що стимулює активну вироблення колагену. Після декількох сеансів тканини починають відновлюватися.
Зверніть увагу
Протягом року після появи шраму уникайте будь-яких типів засмаги, інакше згодом усунути рубець буде практично неможливо.
Корисна порада
При невеликих порізах утворення шрамів можна уникнути взагалі. Тримайте рану сухий, не використовуйте жирні креми, намагайтеся не мочити її. Не знімайте самостійно скоринки на шрамі, поки вони не відпадуть самі.