Як відформатувати папку.

Папка в персональному комп'ютері є якоюсь осередком для зберігання різних типів файлів. Папки, створені користувачем, є несистемними. І такі папки легко очистити, відформатувати або видалити, якщо файли, що зберігаються в них, більш не потрібні користувачеві.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Папки користувача не потребують форматуванні на відміну від дискових накопичувачів. Несистемні папки легко створюються і не є важливою частиною операційної системи. Для очищення комп'ютера від непотрібних більше файлів можна просто видалити папки, в яких вони знаходяться. Для цього просто виділіть папку і клацніть по ній правою кнопкою миші один раз. В меню оберіть рядок "Видалити", а потім підтвердіть видалення папки з усім її вмістом. Для остаточного видалення папки просто очистіть Корзину, клацнувши по ній правою кнопкою миші і вибравши рядок "Очистити кошик".
2
Можна також очистити папку від усього її вмісту, що не видаляючи при цьому її саму. Для цього відкрийте папку , призначену для очищення і виділіть всі файли, що зберігаються в ній (натисніть і утримуйте ліву кнопку миші і ведіть рамку виділення вниз до останнього файла). Після того як всі файли виділені, натисніть на клавіатурі кнопку "Delete" (також можна видалити файли, клацнувши по кожному з них правою кнопкою миші і вибравши рядок "Видалити"), а потім підтвердіть видалення всіх файлів. Після видалення очистіть Корзину (див. Крок 1).
Корисна порада
Виділити всі файли в папці можна також, натиснувши поєднання клавіш клавіатури "Ctrl + A". Після даної комбінації клавіш всі файли, що знаходяться в папці, будуть виделени.Удаленіе файлів і папок без можливості подальшого відновлення реалізується за рахунок натискання комбінації клавіш "Shift + Delete".