Як пов'язати рейтузи.

Взимку дитини завжди хочеться утеплити по-максимуму. От тільки сучасний одяг з переважанням синтетики не завжди довго зберігає тепло і сухість. На виручку можуть прийти забуті бабушіни способи - особисто пов'язані рейтузи або колготки з вовни. І тепло, і екологічно.
Вам знадобиться
  • Вага вовни 150гр по 80 і 70гр різних кольорів
  • Спиці №3
  • Гачок №2 1/2
Інструкція
1
Для в'язання рейтузів або колготок використовуватимемо панчішне в'язання, гумку 1на1, "п'ятковий візерунок", рельєфні ромби.Расчет петель: 25 петель - 10см; 35 рядів - 10см.Колічество петель в "п'ятковому" візерунку має ділитися на 2.
2
1 Ряд1 лицьова, 1 петлю зняти, непровязивая, нитка ззаду.
3
2 Ряд1 виворітна, 1 петлю зняти, непровязивая, нитка спереду.
4
3 рядНачінаем за схемою першого ряду.
5
Спицями допоміжної ниткою наберіть 40 петель, пров'яжіть 4-6 рядів панчішних в'язанням. Потім ниткою іншого кольору пров'яжіть 5см гумкою 1на1 по колу.
6
На 6 см від початку роботи розділіть всі петлі на 2 рівні частини. Одну частину (для підйому) тимчасово в'яжіть. З іншої частини зв'яжіть "п'ятковим візерунком" в усі сторони 3 см для висоти п'яти. Розділіть петлі п'яти (20 петель) на 3 частини: 2 бічні частини по 7 петель в кожній; центральна - 6 петель.
7
Для п'ятки в'яжіть петлі тільки середній частині, в кінці рядів пров'язуйте 2 петлі разом - останню петлю середній частині і першу бічній частині. Коли на спиці буде 6 петель і всі бічні частини будуть підв'язані до середньої частини, значить, п'ятка готова.
8
З двох вертикальних сторін п'яти наберіть стільки додаткових петель, скільки вийшло кісок. І в'яжіть по колу панчішних в'язанням. Петель має стати більше, ніж при першому наборі.
9
Розділіть зайві петлі на 2 рівні частини і в наступних рядах збавте їх з двох сторін п'яти - спереду і ззаду. Для цього пров'язуйте по 2 петлі разом стільки раз, скільки зайвих петель у вас вийшло.
10
Коли число петель дорівнюватиме первісного, зв'яжіть довжину стопи. За 2-3 см до кінця в'язання стопи, розділіть петлі на 4 рівні частини і на початку кожної пров'язуйте по 2 разом. Останні 4 петлі стягніть голкою з ниткою. Мисок повинен звузитися.
11
Допоміжну нитку видаліть, залишилися петлі надіньте на 2 спиці. В'яжіть вгору від гумки панчішних в'язанням. Передню частину колготок ниткою одного кольору, а задню - ниткою іншого кольору. Щоб розширити місце кроку, на 18-му см додайте по 20 петель - по одній петлі в кожному 3-му ряду. Пробував петлі, наступні 24 см в'яжіть без змін.
12
Готову деталь зшийте по внутрішньому краю. Для бічних швів зв'яжіть смужку гачком, довжиною від початку носка до кінця колготок. Смужку обв'яжіть стовпчиками без накиду, з'єднайте їй передню і задню частину колготок.