Як надрукувати буклет. програма для малювання буклетів.

Якщо вам знадобилося надрукувати барвистий буклет , ви можете звернутися в спеціалізовані друкарні, які зможуть виконати ваше замовлення. Однак, якщо ви хочете заощадити, або ж вам необхідно всього кілька буклет ов, то ви самі зможете впоратися з цим завданням
Інструкція
1
Для того, щоб зробити кольоровий буклет , на вашому комп'ютері повинна бути встановлена програма для роботи з графікою (графічний редактор). Наприклад, Adobe Photoshop, Corel Draw або Paint.Net.
2
Перш, ніж малювати буклет , вам необхідно визначитися, яку саме інформацію і фотографії (або ілюстрації) ви хочете туди помістити, тобто розробити концепцію буклет а. Накидайте олівцем на альбомному аркуші загальний план буклет а, продумайте розташування тексту та ілюстрацій, визначитеся з кількістю сторінок, яке вам потрібно. Окремо складіть текст, віднімайте його і перевірте на наявність помилок.
3
Після того, як підготовчий етап завершено і концепція готова, ви можете приступати безпосередньо до малювання буклет а. Якщо ви не вмієте працювати з графічними редакторами, зверніться до знає людині і передайте йому концепцію буклет а.
4
Коли буклет буде повністю відмалювали, вам буде потрібно роздрукувати необхідну кількість примірників. Звичайні струменеві та лазерні принтери для цієї мети не підійдуть, оскільки не зможуть забезпечити високу якість друку. Якісні буклет и зможе віддрукувати тільки фотопринтер, який можна знайти в будь-якому місці, де друкують фотографії.
5
Вибір паперу також є дуже важливим кроком. По-перше, вона повинна бути якісною, міцної і важко мнеться. По-друге, вам необхідно буде визначитися, якою вона має бути: матової або глянсової. Буклети, видрукувані на глянцевому папері, будуть виглядати більш презентабельно, але на матовому папері буде легше читатися текст, а зображення будуть виглядати більш чітко.
6
Коли буклет и будуть надруковані, вам залишиться тільки зігнути їх по контурах сторінок.
Корисна порада
Отрісовка буклету - найважливіша частина роботи. Якщо ви не вважаєте себе професіоналом в роботі з графічними редакторами, доручіть отрисовку фахівця.
Якщо вам потрібно надрукувати брошуру, має сенс звернутися в друкарню, яка зробить це професійно. Але перш вам самому буде корисно вивчити деякі особливості цього процесу. Ось корисна інформація про те, як робиться брошура.
Інструкція
1
Визначтеся з темою брошури . Відштовхуючись від теми, спочатку потрібно буде розробити дизайн і зробити верстку.
2
Визначтеся з текстом. Продумайте інформацію, яку хочете розмістити в брошурі. Від цього залежить, якого саме типу брошуру ви будете замовляти - А4 або А5 формату, кольорову або чорно-белую.А5 формат - зазвичай використовується для текстових видань з невеликою кількістю фотографій і графіки. Обкладинка такий брошури може бути кольорова, але всередині, вони, як правило, чорно-білі. До переваг можна віднести те, що такого роду брошури не дуже дорогі, а до недоліків - текстова інформація сприймається гірше, ніж графіческая.А4 формат - традиційно це привабливе повнокольорове видання, для особливо важливих проектів, з великою кількістю графіки та ілюстрацій, яке покликане донести до читача максимум інформації. Для таких брошур використовують крейдований папір. Гідності - це гарне іміджеве видання, недоліки - досить дороге.
3
Наступний етап - верстка. Верстка проводиться за допомогою спеціальних програм, і вимагає необхідних навичок. Краще, якщо це зроблять професіонали.
4
Важливий етап у предпечатной підготовці брошури - дизайн. Він багато в чому визначає успіх рекламної кампанії, приділіть йому побільше часу. При виборі дизайну віддайте перевагу стилю, краси і доброзичливості. Дизайн повинен передавати і підтримувати смислове навантаження контенту, а також викликати в читача бажання тримати в руках брошуру, розглядати її знову і знову.
5
Визначтеся з типом друку. Друк буває двох видів - офсетний або цифрова. В основному, вибір типу друку залежить від того, яким рекламним бюджетом ви володієте.
6
Збірка - це заключний етап у роботі над брошурою. Для того щоб він пройшов добре, весь процес від початку до кінця повинен пройти бездоганно, інакше на збірці вилізуть всі недоліки.
Зверніть увагу
«Брошура» - французьке слово, походить від «брочер» - зшивати. Таким чином, брошура завжди зшита або скріплена.
Корисна порада
Для виготовлення маленьких тиражів чорно - білих брошур найкраще це робити на «Різографі».