Як оформляти список літератури та джерел.

Будь наукова робота, будь то курсова робота, диплом, дисертація або стаття, повинна містити список використаної літератури і джерел . Незважаючи на те, що в кожному навчальному закладі є свої нюанси, наведемо найбільш поширені правила, що пред'являються до оформлення даного списку.
Інструкція
1
Список використаної літератури в обов'язковому порядку повинен включати в себе всі джерела, які ви використовували в роботі. Це і статті з журналів і газет, і монографії, і підручники, і навіть художня література. В список необхідно вносити як ті джерела, які ви цитували в тексті наукової роботи, так і ті, з якими ви звірялися при написанні.
2
Спочатку використана література групується за типами документів. Першу групу складають нормативні акти (кодекси, закони, накази відомств, розпорядження уряду та укази президента) і стандарти, другий - монографії (книги і підручники), третю - статті, четверту - інтернет-істочнікі.Существуют також інші типи документів, які можуть використовуватися в науковій роботі і включатися в список джерел : відеозапис, звукозапис, ізоматеріал, карти, ноти, рукопис та ін.
3
У кожній групі джерела розташовуються в алфавітному порядку. Окремо групуються джерела, назви яких містять букви кириличного алфавіту, окремо - латинського.
4
При внесенні джерела в список використаної літератури необхідно вказувати не тільки назву монографії, але також повний список авторів, які над нею працювали , видавництво, кількість сторінок і рік випуска.Прі внесення в список статті в обов'язковому порядку вказується назва та номер журналу, а також сторінка, з якої починається стаття, і загальна кількість сторінок, яке вона занімает.Для нормативних актів зазначається повне найменування документа, його номер і дата прінятія.В випадку, якщо інформація взята з інтернет-джерела, у списку використаної літератури необхідно вказати не тільки найменування та адресу сайту, але і повна адреса інтернет-сторінки , звідки була взята інформація.
Зверніть увагу
Вимоги до оформлення списку використаної літератури та джерел завжди вказуються в методичних рекомендаціях, що випускаються навчальним закладом.