Як зберегти акумулятор ноутбука.

Для того щоб акумулятор ноутбука протягом довгого часу справно працював, його необхідно правильно експлуатувати. Це дозволить запобігти швидку втрату ємності цього елемента живлення.
Інструкція
1
Для початку необхідно навчитися вибирати хороший акумулятор . Обов'язково перевірте цю деталь при покупці ноутбука. Увімкніть ваг майбутній мобільний комп'ютер і підключіть його до електромережі. Дочекайтеся повної зарядки акумулятор а. У системному треї у правому нижньому кутку повинен бути індикатор заряду акумулятор а.
2
Переконайтеся в тому, що при повному заряді елемента живлення на індикаторі відображаються цифри 99% або 100%. Якщо відсоток заряду зупинився на 98% і нижче, значить, найімовірніше, даний елемент живлення бракований. Краще відмовтеся від його покупки.
3
Після придбання ноутбука настає найвідповідальніший етап. Враховуючи той факт, що основна маса елементів живлення для мобільних комп'ютерів створена з використанням іонів літію (значок LiOn), вони володіють, так званим «ефектом пам'яті». Обов'язково проведіть кілька (3-4) циклів повної зарядки і розрядки акумулятор а.
4
Вимкніть ноутбук. Підключіть його до електромережі. Дочекайтеся повного заряду елемента живлення. Вимкніть пристрій від мережі. Увімкніть ноутбук. Використовуйте його до повного розряду акумулятор а. Повторіть цей цикл 3-4 рази.
5
Тепер необхідно навчитися правильно експлуатувати елемент живлення. Якщо ви більшу частину часу використовуєте ноутбук вдома або в офісі, то рекомендують знімати акумулятор . Виконайте цю процедуру. Нема чого попросту розтрачувати його ресурс.
6
Не витягуйте розряджений або заряджений акумулятор на тривалий термін. Зарядіть елемент живлення на 40-60% перед отриманням.
7
Не залишайте акумулятор без роботи на великий проміжок часу. Обов'язково використовуйте пристрій хоча б раз на два місяці. Це запобіжить порчу елемента живлення.
Зверніть увагу
При підключенні ноутбука без акумулятора до мережі змінного струму використовуйте мережевий фільтр або стабілізатор.
Ноутбук - вірний помічник у навчанні, роботі та спілкуванні в соціальних програмах. Але одним з найбільш уразливих місць будь-якого ноутбука є його батарея, від правильної експлуатації якої залежить термін служби портативного комп'ютера.
Інструкція
1
Для початку роботи з ноутбуком не слід його експлуатувати на мінімальному заряді, який мався на батареї при покупці. Акумулятор слід зарядити повністю і тільки після цього, починати експлуатацію. Для того, щоб батарея прослужила довше, необхідно правильно підібрати необхідну схему управління живленням. Для цього, потрібно вибрати режим з максимальним енергозбереженням і налаштувати сплячий режим.
2
На термін експлуатації акумулятора можуть також впливати і правильна установка ноутбука . Він повинен стояти на рівній і твердій поверхні, далеко від нагрівальних приладів, доступ до вентиляційних отворів повинен бути вільним. Це допоможе скоротити витрати енергії на роботу різних двигунів в системі охолодження. Чим нижче повітря в приміщенні тим довше зберігатиметься заряд батареї.
3
Також допомагає зберегти заряд батареї і відключення непотрібних модулів і додатків, які не використовуються в роботі, наприклад Wi-Fi. Слід пам'ятати, що помітний внесок у навантаження комп'ютера вносять USB-пристрої, кількість яких слід скоротити до необхідного мінімуму.
4
Без сумніву одним з основних елементів енергоспоживання ноутбука є матриця монітора. Щоб зберегти заряд акумулятора, слід налаштувати монітор на мінімальну яскравість. Також зберегти заряд допомагає і зниження рівня гучності динаміків.
5
Зменшення експлуатації оптичного приводу також ефективнішим чином позначиться на економії заряду, оскільки наявний в ньому електродвигун є активним споживачем електроенергії. Для того, щоб зняти навантаження з оптичного приводу слід стежити, щоб у ньому були відсутні диски, які не використовуються в роботі.
6
Слід пам'ятати, що тривалість терміну служби батареї ноутбука залежить від кількості циклів зарядки акумуляторної батареї. При підключенні до мережі зарядка батареї проводиться автоматично, тому якщо експлуатація ноутбука ведеться на робочому місці при постійному підключенні в мережу, акумуляторну батарею слід знімати.