Як почати писати музику.

Музична творчість є частково елітарним. Справді, неможливо написати новий твір, не володіючи належною підготовкою в галузі теорії та історії музики, теорії та практики виконавства та інших спеціальних дисциплін.
Інструкція
1
Проведіть серйозну підготовчу роботу. Визначте, в якому жанрі ви хочете написати, для якого інструменту. Це може бути усвідомлений вибір або осяяння згори, але ви повинні прийняти цей вибір і надалі суворо дотримуватися правил власної ігри.Первое твір краще написати для одного інструмента. Виняток становлять мелодичні інструменти: скрипка, флейта, альт, - які краще звучать з акомпанементом. В якості другого інструменти вибирайте фортепіано або гітару - на них можна грати акорди.
2
Вивчіть літературу, присвячену обраним інструментам. Дізнайтеся, хто сконструював перший примірник, які інструменти передували появі вашого обранця, які технічні особливості були раніше і які є сейчас.Отдельно вивчіть теорію жанру і форми. Послухайте твори інших композиторів, що писали в ньому; одночасно аналізуйте партитури творів. Дізнайтеся, в яких побутових випадках застосовувався цей жанр (наприклад, реквієм - заупокійна служба, серенада - нічна любовна пісня, гімн і віват - урочиста пісня і т.д.). Проаналізуйте, які інструменти використовувалися в цьому жанрі традиційно. У цьому зв'язку переглянете свій вибір інструментів: чи є необхідність грати блюз на домрі?
3
Проаналізуйте і літературну основу. Відштовхуйтеся від її ритму, слухайте ассонаціі і алітерації. Записуйте свої враження від тексту. Найчастіше вимовляєте його вголос. Спробуйте і таку вправу: вимовляєте то одні голосні, то одні приголосні вірші.
4
Записуйте всі свої думки. Бажано, щоб вони мали вигляд ритмів або мелодій, але при бажанні будь-яку інформацію можна перетворити на звук. Слухайте і дивіться, що відбувається навколо вас. Поступово заповнюйте простір музичного твору мелодіями і ритмами, які чуєте.