Як пофарбувати дерев'яну підлогу.

На польное покриття з дерева легко оновити за допомогою фарби та лаку. Такий простий ремонт дозволить швидко перетворити інтер'єр квартири. Правила такої роботи прості, і нескладно зробити її самостійно, тим більше, що варіантом фарбування безліч.
Вам знадобиться
  • - оліфа;
  • - фарба;
  • - малярська кисть, пульверизатор або валик;
  • - шпаклівка;
  • - шпатель .
Інструкція
1
Перед початком роботи очистіть поверхню підлоги від бруду, пилу, жиру за допомогою вологої ганчірки. Дайте йому повністю підсохнути. Це дозволить домогтися якісного результату і зменшити витрату фарби.
2
Почніть фарбування підлоги з кута, рухаючись поступово до вхідних дверей. Покрийте підлогу оліфою або ґрунтовкою. Сушіть підлогу близько трьох днів.
3
Після того, як оліфа повністю висохла, вирівняйте тріщини та інші мають дефекти в дошках за допомогою шпаклівки, при цьому правильно підберіть тон. Дайте складу підсохнути, потім обробіть дрібної шкуркою. Потім повторно прошпаклюйте і впустив шкуркою. Забарвлювати і гарантувати проблемні ділянки необхідно доти, поки шпаклівка не почне виступати.
4
Потім нанесіть перший шар фарби. Просушити другий шар потрібно протягом чотирьох днів. Все залежить від якості фарби. Не можна, щоб підлога була липким.
5
Під час роботи постійно перемішуйте фарбу, щоб не було розлучень. Щоб на підлозі не з'явилися міхури і зморшки, потрібно трохи розтушувати фарбу тонким шаром. Знайте, що краще попередити дефекти, бо виправити їх буде набагато складніше.
6
Після того, як висох останній шар фарби, вимийте підлогу гарячою водою, таким чином ви додасте покриттю глянець і видаліть залишки оліфи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1bD0JBI05VA
Зверніть увагу
Щоб поліпшити колір, візьміть 200 г тертої або сухої фарби і змішайте її з оліфою. При такому способі фарбування підлога стане рівним, схожим на лінолеум. Запам'ятайте, чим довше підлога буде сохнути, тим якісніше він буде, без зморшок і міхурів, а найголовніше - він стане привабливим.
Корисна порада
Постарайтеся виконати фарбування підлоги масляними фарбами, алкідними лаками, емалями. Як інструменти використовуйте малярську кисть, пульверизатор або малярську кисть, все залежатиме від того, яку площу обробити ви зібралися. Уникайте використання соди і мила, інакше фарба зіпсується і втратить блиск.