Як провести wi fi.

Багато користувачів вже визнали дуже зручним використання будинку бездротового інтернету. Можна скористатися послугами провайдера для підключення бездротової точки доступу, а можна самостійно створити і налаштувати таку мережу.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Для здійснення даного процесу вам буде потрібно придбати Wi-Fi маршрутизатор (роутер). Не варто бігти в магазин і купувати перше-ліпше обладнання. Спочатку з'ясуйте, який саме маршрутизатор потрібний вам.
2
Для цього вивчите характеристики бездротових адаптерів нетбуків, ноутбуків та інших пристроїв, що підключаються до Wi-Fi маршрутизатора. Якщо у вас немає інструкції до цих пристроїв, то відвідайте офіційний сайт виробника вашого обладнання. З'ясуйте типи мереж і протоколи безпеки, з якими вони працюють.
3
Придбайте Wi-Fi маршрутизатор, характеристики якого відповідають вимогам бездротових адаптерів. Підключіть куплене пристрій до електромережі та увімкніть його.
4
З'єднайте з каналом Internet (DSL, WAN) кабель підключення до інтернету. З портом Ethernet (WAN), в свою чергу, з'єднайте мережеву карту ноутбука або стаціонарного комп'ютера, використовуючи для цього мережевий кабель.
5
Відкрийте браузер на пристрої, підключеному до Wi-Fi маршрутизатора. Введіть IP-адресу цього обладнання в адресний рядок. Якщо ви не знаєте первісний IP-адресу маршрутизатора, то вивчіть інструкцію для даного обладнання.
6
На дисплеї відобразиться головне меню налаштувань Wi-Fi маршрутизатора. Перейдіть до меню "Налаштування мережі» (WAN, Internet Settings). Задайте необхідні параметри для тих пунктів, які рекомендує заповнювати ваш провайдер. Збережіть налаштування.
7
Відкрийте меню "Налаштування Wi-Fi» (Wireless Settings). Створіть нову бездротову точку доступу, вибравши необхідні значення типів безпеки і передачі радіосигналу. Збережіть налаштування і перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор.
8
Вимкніть кабель від порту Ethernet. Перевірте наявність бездротової точки доступу і підключення до інтернету.