Як організувати викуп нареченої.

З давніх часів викуп нареченої є невід'ємною частиною кожного весілля. Це весела традиція, в якій бере участь молодь, а головна роль відводиться нареченому. Наречений приїжджає за нареченою, але для початку йому необхідно витримати безліч випробувань і цікавих завдань. Викуп завжди проходить дуже шумно і весело, а основне навантаження з його підготовки лягає на тендітні плечі свідка і подружок нареченої. Від того, як вони підготуються до викуп у, буде залежати настрій всього заходу.
Вам знадобиться
  • - цікавий сценарій, конкурси, помічники і гарний настрій
Інструкція
1
Пам'ятайте, що викуп нареченої - це можливість для нареченого показати своє красномовство, кмітливість і те, наскільки сильно молода людина любить свою суджену.
2
Щоб ваш викуп пройшов весело і цікаво, необхідно гарненько до нього підготуватися. Серйозно поставтеся до цієї справи. Виділіть час і прикладіть максимум зусиль для того, щоб він проходив легко і невимушено.
3
Для початку продумайте сценарій і підберіть необхідні конкурси. Зовсім не обов'язково використовувати стандартний сценарій викуп а, який використовується на багатьох весіллях. Придумайте його самі, орієнтуючись на інтереси та захоплення гостей. Зробіть що-небудь незвичайне, що надовго всім запам'ятається.
4
При виборі конкурсів обов'язково подумайте про нареченого. Уявіть, як він буде себе почувати і виглядати при їх виконанні. Опрацьовуючи підступний план викуп а, будьте милосердні. Не вмикайте конкурси із застосуванням води, борошна або інших сипучих продуктів. Після них наречений може забруднитися і залишитися брудним.
5
Заздалегідь обговоріть з нареченим підготовлені конкурси, щоб він зміг гідно пройти всі випробування. Допоможіть йому приготувати все необхідне для викуп а.
6
Обов'язково розрахуйте час. Не затягуйте викуп . Оптимальним вважається час проведення викуп а не більше тридцяти хвилин. В іншому випадку це стане втомлює не тільки для гостей, але й для молодих. Слідкуйте за годинами, щоб не запізнитися на реєстрацію.
7
Попросіть свідка з подругами допомогти вам підготувати і прикрасити місце дії. Заздалегідь розвісьте на стіни будинку, під'їзду і двері в квартиру плакати з веселими малюнками та жартівливими текстами. Вони не повинні просто прикрашати стіни. Постарайтеся всіляко задіяти їх у своїх конкурсах.
8
Починайте викуп з двору і поступово, по мірі виконання завдань, підпускайте нареченого до кімнати, де знаходиться наречена. Не забувайте, що відкупитися він може не тільки грошима, а й піснями, танцями, веселим жартом, а так само різними солодощами і навіть вином.
Корисна порада
Заздалегідь вивчіть слова і розподіліть ролі між подругами, тоді все пройде на вищому рівні.