Як приймати настоянку женьшеню. настойка женьшеню при головному болю.

Женьшень - це цілюща рослина, яка сприятливо впливає на організм, завдяки ефірним оліям і біологічно активним пептидам, що входять до його складу. У лікувальних цілях женьшень найчастіше використовується в формі настойки.
Інструкція
1
Промийте і висушіть корінь женьшеню . За допомогою кавомолки подрібніть його до стану порошку. Три столових ложки сировини (приблизно 30 грамів) залийте літром горілки або розведеного медичного спирту. Настоюйте ліки 3-4 тижні, періодично збовтуючи вміст пляшки. Профільтруйте готову настойку, перш ніж використовувати її для лікування.
2
Пийте настойку женьшеню за 30 хвилин до прийому їжі. Бажано робити рівні тимчасові проміжки між прийомами ліки.
3
При зниженні життєвого тонусу, низької працездатності, хронічному перевтомі, порушеннях сну і неврозах пийте двічі в день по 20 крапель настоянки женьшеню . Аналогічна схема прийому може призначатися профілактично при підвищених фізичних навантаженнях.
4
У післяопераційний період, після тривалої хвороби, при ослабленні імунітету і зниженні статевого потягу пийте по 30 крапель ліки. При цукровому діабеті таке дозування допомагає тримати рівень цукру крові на належному рівні. Кратність прийому та ж, що і в попередній схемі лікування: два рази на день.
5
Деякі гематологічні проблеми можна вирішити, приймаючи настойку женьшеню . Зокрема вона добре допомагає при поганій згортання крові. Не менш виражений ефект можна отримати при лікуванні хвороб серця та судин, при рясних менструаціях, при порушенні роботи ШКТ. У цих випадках пийте по 40 крапель настоянки 2 рази на день. У важких випадках можна додати додатковий прийом ліки перед сном.
Зверніть увагу
Не приймайте відразу великі дози ліків. Почніть лікування з половинної дози, щоб переконатися, що організм добре сприймає женьшень. При відсутності побічних ефектів (скачки тиску, головний біль, прискорене серцебиття) дозування можна увелічіть.Не приймайте настоянку женьшеню в період вагітності.