Як збільшити розмір віртуальної пам'яті.

Під час роботи з додатками, які використовують велику кількість оперативної пам'яті , частина непотрібних файлів вивантажується в віртуальну пам'ять. Ця пам'ять - свого роду резерв, який з часом може наповнюватися доверху. Для злагодженої роботи оперативної пам'яті (в операційній системі) необхідно збільшувати значення пам'яті віртуальною.
Вам знадобиться
  • Редагування параметрів віртуальної пам'яті.
Інструкція
1
Для операційної системи Windows XP віртуальна пам'ять змінюється через однойменний апплет. Щоб його відкрити, натисніть правою кнопкою миші на значку «Мого комп'ютера» і виберіть пункт «Властивості» зі списку контекстного меню.
2
У вікні "Властивості системи" перейдіть до вкладки «Додатково». У блоці «Швидкодія» натисніть кнопку «Параметри».
3
Перед вами з'явиться нове вікно «Параметри швидкодії». Перейдіть на вкладку «Додатково». У блоці «Віртуальна пам'ять» натисніть на кнопку «Налаштувати». У розділі «Загальний обсяг файлу підкачки на всіх дисках» ви можете побачити сумарне значення віртуальної пам'яті системи.
4
Поставте відмітку напроти пункту «Особливий розмір», щоб задати нове значення та натисніть кнопку «Задати». При виборі значення віртуальної пам'яті зверніть увагу на диск, який є носієм даного виду пам'яті . Краще всього використовувати системний диск, тому віртуальна пам'ять частіше потрібна запускаються програмами.
5
Розмір віртуальної пам'яті повинен перевищувати в 1,5 рази обсяг оперативної пам'яті . Після зміни цих значень натисніть тричі на кнопку «ОК» і перезавантажте комп'ютер.
6
Для операційних системі Windows Vista і Windows Seven порядок настройки трохи інший. Відкрийте вікно «Комп'ютера», двічі клацнувши по значку на робочому столі або один раз в меню «Пуск».
7
На вільному місці відкритого вікна натисніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». У лівій частині вікна «Перегляд основних відомостей про вашому комп'ютері» натисніть посилання «Додаткові параметри системи».
8
У вікні, перейдіть на вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Параметри». Потім натисніть кнопку «Змінити» в блоці «Віртуальна пам'ять». Далі всі налаштування виробляються за такою ж схемою, як і в системі Windows XP.
Багато геймери, граючи в улюблений Minecraft, часом стикалися з ситуацією, коли все в ньому сильно підвисає. Якщо це відбувається неодноразово і фактично протягом усього геймплея, задоволення від оного втрачається зовсім. Причому, часто ніякі переустановлення не допомагають впоратися з такою бідою.

Недолік пам'яті поганий навіть у грі

Найчастіше відповідь на такий та інші аналогічні питання лежить на поверхні. У багатьох випадках проблема з підвисанням «майнкрафт» полягає в нестачі пам'яті. Ні, забудькуватість геймера в даному випадку абсолютно ні до чого. Мова про ОЗУ (оперативному запам'ятовуючому пристрої, або просто оперативної пам'яті) - такий собі тимчасовому сховищі тих даних, які процесор використовує для виконання потрібних в конкретний момент операцій.Несложно прийти до такого логічного висновку: чим більше місця ОЗУ виділяє під певну програму (зокрема, Minecraft), тим швидше та працює і тим вищі шанси, що ніяких проблем з нею виникати в принципі не буде. Причому, тут справа може бути не стільки в новизні комп'ютера геймера, скільки в тому, який саме обсяг пам'яті машина виділяє під різні операціі.Прічем у випадку з «майнкрафт», щоб змусити гру краще функціонувати, доведеться вирішувати труднощі з програмною платформою Java, на якої дана гра (так само як їм безліч інших додатків) працює.

Можливі помилки з Java і їх усунення

Часом проблеми трапляються через неправильну установки її драйверів - наприклад, через те, що вони не відповідають розрядності системи. Підглянути такий показник можна, клацнувши правою кнопкою миші по "Мій комп'ютер" і вибравши там вкладку "Властивості". В одній з відкрилися рядків і буде написано, чи має Windows 32 або ж 64 разряда.Еслі виявиться, що геймер встановив не ті драйвера для шуканої програми, то їх слід видалити. Після цього необхідно завантажити з відповідного ресурсу (наприклад, з будь-якого з тих Інтернет-порталів, що спеціалізуються на софті для Minecraft) такі, що відповідають розрядності системи, і проинсталлировать іх.Затем потрібно перейти до самої Java. В ХР це робиться через диск С або ж через провідник, а в Windows 7 - шляхом заходу в панель управління через пусковий меню комп'ютера. Перейшовши на контрольну панель Java, а на ній - на однойменну вкладку, слід натиснути View. У вікні, повинна бути всього один рядок - більше їх число може призвести до проблемам.Еслі подібне спостерігається, краще видалити встановлену на комп'ютері версію Java, а після почистити реєстр (для таких дейстие є спеціальні утиліти - наприклад, WinUtilities і CCleaner). Також доведеться «вбити» Minecraft. Потім мові Java, що підходить до розрядності системи, та ігри.

«Розгін» ОЗУ під «майнкрафт»

Далі треба приступати безпосередньо до збільшення обсягу виділеної для геймплея оперативної пам'яті. Для цього потрібно повторити вищевказані дії із заходом на контрольну панель Java і переглядом налаштувань даного продукту. Віконце з Runtime Parameters там виявиться порожнім - його-то і належить заповнити самому геймеру потрібними установкамі.Іх конкретне значення повністю залежить від загального обсягу ОЗУ. Якщо, приміром, у нього 4 гігабайти оперативної пам'яті, можна вписати в вищевказане віконце такі параметри: -Xms1024M -Xmx3072M. Перше число позначає мінімальний обсяг пам'яті, а друге - максимальний. Також варто замість першого показника ввести -Xincgc (це Garbage Collector, що вивільняє невикористовувані об'єкти з пам'яті) .Втім, вищесказане годиться лише для 64-розрядних Windows. Якщо доводиться мати справу з 32-розрядної системою, виділяти на неї під Minecraft більше одного гігабайта з ОЗУ не має сенсу. У будь-якому випадку, після всіх змін у віконці з Java слід спершу натиснути ОК, а потім Apply (Застосувати). Тепер гра повинна запрацювати набагато швидше і без ненависних лагов.