Як зробити чоловічі браслети.

Чоловічі прикраси - дуже тонка тема. Вони не відрізняються такою різноманітністю, як жіночі, але в той же час кожен чоловік хоче висловити в аксесуарах свою індивідуальність і стиль. Як поєднати малу кількість художніх засобів з великим бажанням виділитися з натовпу? Кілька порад на прикладі чоловічих браслетів.
Інструкція
1
Порадьтеся з чоловіком, що конкретно він хоче: якої ширини браслет, якого кольору, з яким малюнком. Якщо на пряме запитання він відповісти не може, запропонуйте йому кілька універсальних малюнків: знак інь-ян, знак Зодіаку, сонячний або місячний символ, тигрові смужки, рослинні мотіви.В зокрема, візьміть приклад з міфології або наскального живопису: томські угри використовували петрогліф, позначає чоловіка-воїна. Який чоловік відмовиться носити на руці символ власного чоловічого начала?
2
Допустима ситуація, коли чоловік на будь-яку пропозицію відповідає ухильним «не знаю». У такому випадку вибір кольорів, малюнків і форм залишається за вами. Є кілька універсальних правіл.Іспользуйте приглушені кольори: синій, чорний, коричневий, темно-зелений. Деякі чоловіки люблять яскраві відтінки червоного, жовтого, отруйно-зеленого, але зрозуміти це ви зможете тільки з його способу життя: вибирайте відтінки з його костюма.
3
Малюнок може бути тонким і дрібним або великим і грубуватим. Відповідно до цього підбирайте і товщину браслета. У той же час не робіть прикраса занадто тонким: пятімілліметровий браслети більше до лиця дівчинці-підлітку, ніж чоловікові.
4
Використовуйте різні матеріали і техніки. Великої різноманітності в формі, кольорі та малюнку допомагає домогтися бісер: використовуйте ажурну або щільну техніку, пейот, в хрестик або ндебеле, в одну або дві голки.
5
Плетіть браслети на гумці. Вона дозволить обійтися без застібок і зробити прикраса рівним, без розривів. До того ж гумова нитка досить щільна і міцна, чого не можна сказати про нітке.Есть у гумки тільки один недолік - вона занадто товста. Разом з нею вибирайте бісер з великими отворами: при плетінні доведеться проходити крізь кожну бісерину кілька разів.