Як скопіювати текст з pdf файлу. Як скопіювати невідформатований текст з екселя 2007.

Так виходить, що колись створені pdf-файли, на які була встановлена захист від копіювання, терміново знадобилося відредагувати або скопіювати частину тексту . Найчастіше відбувається все саме так: робітників файлів не залишилося, матеріал яких був використаний при створенні pdf-документів. Допомогти у вирішенні проблеми, що склалася допоможе спеціальна утиліта.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення Foxit PDF Reader;
  • - програмне забезпечення ABBYY FineReader;
  • - pdf-файл із захистом від копіювання.
Інструкція
1
Ніхто не застрахований від такого випадку, але, перш за все, необхідно пам'ятати, що копіювання інформації з такого документа має бути можливим тільки в тому випадку, якщо цей файл дійсно належить вам. Для роботи з pdf-файлом вам необхідно скачати і встановити безкоштовну програму Foxit PDF Reader.
2
Після запуску програми натисніть на іконку "знімок" (зображення фотоапарата) і виділіть потрібний фрагмент тексту . Як тільки ви відпустите ліву кнопку миші, виділена область виявиться в буфері обміну, на екрані з'явиться повідомлення, яке повідомляє про це.
3
Отриманий знімок з екрану необхідно розпізнати. На жаль, програма, з якою ми працювали до цього, не може проводити дану операцію з виділеним текстом. Тому скористайтеся іншою утилітою, не менш функціональною, ABBYY FineReader.
4
Відкрийте програму і вставте вміст буфера обміну в новий пакет сканування. Виберіть мову, на якому набраний текст скопійованого фрагмента, і натисніть кнопку №2 - «Розпізнати все» на панелі інструментів.
5
В лівому вікні програми буде відображатися завантажений вами текст, а в правому вікні ви побачите текст, як його побачила і розпізнала програма. Яскраво виражені помилки можна тут же виправити, звіряючись з оригіналом. Потім натисніть кнопку «Зберегти» і відкрийте його в будь-якому текстовому редакторі, бажано в MS Word.
6
Варто відзначити, що скопійований вами текст, який знаходився в буфері обміну, не що інше, як картинка (знімок екрану). Якщо у вас немає можливості запустити або завантажити програму Foxit PDF Reader, знімок екрану можна зробити натисканням клавіші Print Screen. Правда, частина зображення доведеться обрізати в будь-якій програмі.
7
Отримане зображення за допомогою клавіші PrtScn бажано зберегти, скориставшись стандартною програмою «MS Paint» або картинку в новий пакет програми ABBYY FineReader, як було описано вище.
Часто в інструкціях щодо усунення будь-яких дефектів в роботі програмного або апаратного забезпечення або в інструкціях по використанню програм або інтернет-сервісів пропонується скопіювати інформацію в текстовий файл . «Текстовими» найчастіше називають файл и з розширенням txt, хоча це визначення можна застосувати до будь-яких файл ам, що зберігають текстову інформацію - наприклад, csv або doc. У кожному разі, ця операція не представляє складності.
Інструкція
1
Створіть новий текстовий документ, в який будуть переноситися копійовані в буфер обміну дані. Для цього достатньо відкрити будь-яку програму для роботи з текстовими документами - наприклад, це може бути найпростіший Блокнот зі складу стандартних програм ОС Windows. Посилання на запуск Блокнота поміщена в головному меню в розділ "Всі програми", де потрібно перейти до підрозділу «Стандартні» і вибрати пункт «Блокнот».
2
Перейдіть у вікно програми, з якої випливає скопіювати текст, виділіть його потрібний фрагмент і натисніть сполучення клавіш Ctrl + C, щоб помістити в буфер обміну. Якщо вікно програми не передбачає операції виділення для потрібного тексту, то його доведеться набрати вручну, якщо обсяг тексту дозволяє це зробити.
3
Поверніться назад у вікно текстового редактора і натисніть сполучення клавіш Ctrl + V або Ctrl + Insert - таким способом ви вставите вміст буфера обміну в порожній документ. Потім натисніть клавіші Ctrl + S, щоб відкрити діалог збереження текстового файл а. У ньому треба вказати назву файл а і місце його зберігання, а потім натиснути кнопку «Зберегти». Після цього скопійовані в текстовий файл дані можна використовувати за призначенням.
4
Якщо текст неможливо скопіювати в буфер обміну саме в текстовому форматі, то можна зробити це в форматі зображення - створити «скріншот», натиснувши кнопку Print Screen на клавіатурі. Скористайтеся якою-небудь програмою розпізнавання тексту, щоб зчитати інформацію з отриманого зображення і перетворити в звичайний текст. Одне з найбільш поширених додатків цього типу - Abbyy FineRider. Згенерований таким чином текст можна зберегти в текстовий файл без використання текстового редактора - відповідна функція є в меню самої програми розпізнавання.
5
Веб-сторінки теж можна скопіювати в текстовий файл без допомоги текстового редактора. Для цього натисніть клавіші Ctrl + S, щоб відкрити діалог збереження сторінки, а потім в поле «Тип файл а» виберіть рядок «Текстовий файл » і натисніть кнопку «Зберегти» .