Як вставити відео в повідомлення.

Серед тих, хто веде свої блоги, часто можна почути одні й ті ж питання: «як імпортувати відео в пост?», «Як вставити відео в повідомлення » і т.д. Насправді, при використанні відомого відеосховища youtube, завдання значно спрощується, т.к. це дія займе всього лише кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • - інтернет-браузер з встановленим flash-плеєром;
  • - особиста сторінка на платформі blogger.
Інструкція
1
Якщо у вас є особиста сторінка на сайті blogger.com, вставити будь-яке відео можна з сайту youtube.com. «Ютуб» належить компанії Google так само, як і мережа блогів Bloger, тому імпорт відео здійснюється досить просто. Кілька років тому при копіюванні посилання на відеозображення була потрібна реєстрація на «ютуб», зараз все по-іншому і процес копіювання посилання спрощений в кілька разів.
2
Перейдіть на сторінку з відео, яке ви хотіли б додати на свою сторінку і натисніть кнопку «Вбудувати» або «Відправити». У вікні, є ряд налаштувань, які дозволяють поліпшити зовнішній вигляд який додається виду, наприклад, колір фону, на якому буде знаходитися відеоплеєр. Слід орієнтуватися на фон повідомлення (сторінки), в яке буде додаватися відео.
3
Далі можна вибрати розмір самого плеєра, все залежить від ширини стовпця, відведеного для записів у блозі. Якщо ви не знаєте ширинустовпця повідомлень, залиште значення за замовчуванням, плеєр автоматично буде підігнаний під розміри вашої особистої сторінки.
4
Залишилося скопіювати код плеєра і вставити його в блозі. Створіть новий запис і натисніть кнопку «Змінити HTML». У вікні, вставте скопійований код. Якщо ви хочете, щоб відео розташовувалося посередині сторінки, на початку коду поставте тег
, а в кінці поставте тег
.
5
Для перегляду змін, внесених в повідомлення , натисніть кнопку «Попередній перегляд». Якщо все влаштовує, натисніть кнопку «Опублікувати повідомлення », інакше натисніть кнопку «Сховати попередній перегляд» для подальшого редагування.
6
При неправильному відображенні відео на сторінці, необхідно змінити його розмір. Немає сенсу знову шукати той самий відеоролик і вказувати потрібний розмір відображення. У самому коді відеоролика є значення width (ширина), задайте нове значення і перегляньте отриманий результат.