Як побудувати корабель. Як стрункий корабель.

Чи не про них, корабликах, мріє в дитинстві кожен хлопчисько? Саме кораблики роблять в дитинстві хлопці з паперу, пускають по калюжах і десь в душі мріють, що коли виростуть, неодмінно побудують своє велике судно. Про те, як побудувати корабель і, які непосильні праці при цьому потрібно вкладати, тоді їм, малюкам, мало що відомо і всі плани, як виявляється потім - це тільки їхні мрії. А адже ви можете разом зі своєю дитиною втілити його мрії в реальність і зробити свій корабель , тільки не з дощок і колод, а з простих сірників, а ми допоможемо вам у цьому.
Вам знадобиться
  • 8-9 коробок із сірниками, велика монета, упаковка для дисків та кусачки.
Інструкція
1
Візьміть підготовлену підставку. Покладіть на неї два сірники на відстані, приблизно 2,5 см паралельно один одному. Покладіть поверх двох сірників перпендикулярно їх положенню 8 сірників. Покладіть зверху ще шар з 8 сірників вже перпендикулярно розташуванню сірників в першому ряду.
2
Робіть за вказаною вище принципом 7 рядів. При цьому в останньому шарі головки сірників повинні дивитися в іншу, протилежну сторону щодо сірників першого ряду.
3
Викладайте наступним шаром 6 сірників, перпендикулярно попередньому ряду. Покладіть поверх ряду монетку.Вставьте по кутах колодязя по 1 сірнику таким чином, щоб їх головки дивилися вгору. Укладіть таким способом решта сірники. Вийміть монетку.
4
Підніміть вийшла конструкцію і стисніть її руками в кубик. Сірники по кутах повинні бути вирівняні. Проводити такі дії слід акуратно, щоб конструкція при стиску не развалілась.Переверніте вийшов вид догори ногами і вставте вертикально сірники, які будуть служити стенкамі.Викладивайте горизонтальні стінки по колу голівками. Витягніть у вигляді драбинки по 5 верхніх сірників. Поставте кораблик на дно.
5
Покладіть між витягненими сірниками валетом спочатку дві, потім чотири і шість сірників. Закріпіть останній ряд між третьою і четвертою сірником. Встановіть паралельно четвертої витягненої сірнику ще сім сірників, вони будуть притискати весь ряд.
6
Закріпіть нахилені сірники між верхніми і нижніми витягненими сірниками. Підібгайте знову конструкцію. Зробіть тепер корму. Витягніть нижній центральний ряд з семи сірників.
7
Вставте, розташувавши збоку, головками до себе зміцнюючий ряд з семи сірників. При цьому хвостики сірників повинні вилізти з протилежного боку. Третій ряд знизу повинен залишитися свободним.Сожміте трошки готову конструкцію. Кораблик готовий.
8
Вставте по 4 сірники з усіх боків. Викладайте ряди сірників щільно і вставляйте дев'ять сірників зверху, вони будуть притискати ряди. Вставте похилі сірники.
9
Такий макет корабля може прикрасити будь-який куточок вашого інтер'єру, може служити іграшкою для дитини або бути подарований коханим людям. Робити такі кораблики ви можете всією сім'єю, доставляючи своїй дитині, та й собі, багато радості та позитивних емоцій.
Коли всі таблоїди вкотре заговорили про кінець світу, люди почали згадувати про різні способи порятунку і, звичайно ж, не забули і Ноїв ковчег. Як же побудувати судно, яке врятує пасажирів від апокаліпсису?!
Вам знадобиться
  • - кипарис;
  • - смола;
  • - четверо чоловіків.
Інструкція
1
За інструкціями Бога Ной побудував свій корабель з дерева гофер - це назва зустрічається в Біблії тільки один раз. За деякими припущеннями це слово походить від слова «кофер» - смола. Значить, якесь дерево, з якого був побудований ковчег, було просякнуте смолой.В середземноморському регіоні в той час, та й багато пізніше, в кораблебудування був найбільш популярний кипарис. Він прекрасно пручається гниття і вологи.
2
Розміри ковчега Ноя теж повідомив Бог - 300 кубітів в довжину, 30 у висоту, 50 в ширину. Ковчег будувався триповерховим - у нього було дві додаткових палуби. Але вся справа в тому, що кубіти мали різний розмір у древніх єгиптян і шумерів. За єгипетськими мірками ковчег був таких розмірів - 129х21.5х12.9. За шумерським ж - 155.2х25.9х15.5.Для того часу це просто неймовірні, не вкладаються в голові розміри.
3
Внутрішній об'єм ковчега за підрахунками міг досягати 40 тисяч кубічних метрів - ця цифра дуже схожа на обсяг водотоннажності «Титаніка», ось таких колосальних розмірів і був ковчег. Дві додаткових палуби надавали міцність конструкції корабля.Соотношеніе довжини і висоти ковчега було ідеальним для стійкості - шість до одного, що використовується при кораблебудуванні і досі.
4
Часто художники зображують ковчег свого роду величезною човном з відкритою палубою, що абсолютно абсурдно, враховуючи дощ, який лив сорок днів. Іудейські тексти описують ковчег словом «тебах», що означає коробка, і представляють його як човен з поставленим в неї будинком. У Біблії сказано, що корабель мав вікно в даху діаметром близько полуметра.По Біблії ковчег будували всього четверо чоловіків, але на малюнках дуже часто зображують багато більше будівельників.
5
За час плавання ковчега, судячи з підрахунками, на судні повинно було з'явитися безліч тварин - 150 днів мандрівок, а у багатьох тварин вагітність триває набагато менше! Так що вирішуйте швидше, кого ви візьмете на борт свого ковчега, поки ще є час!