Як прати коляску. після миття розводи на візку.

З самого народження у вашого малюка з'являється свій перший особистий транспорт. Якщо ви помітили, що через деякий час використання коляски, вона забруднилася, з'явилися плями або в матеріал в'їлася дорожня пил, не турбуйтеся. Привести коляску в колишній вигляд можна в домашніх умовах, використовуючи мінімальний набір засобів.
Вам знадобиться
  • - рідкий миючий засіб
  • - мило
  • - кілька ганчірок і губок
  • - щіточка
  • - вода
  • - викрутка для шурупів
  • - таз
Інструкція
1
Ретельно огляньте конструкцію коляски. З'ясуйте, які тканинні деталі можна зняти. Буває, що тканинна основа коляски кріпиться до корпусу за допомогою спеціальних шурупів, що трохи ускладнює зняття матеріалу. Якщо ж кріплення виробляється на кнопочках, то це не викличе особливих труднощів. Огляньте колеса, чи можна їх зняти.
2
Спочатку зніміть найпростіші частини коляски - кошик для продуктів, знімний бампер і капюшон (за умови, що ці частини від'єднуються). В капюшон зазвичай вставляється дуга для додання жорсткості, акуратно вийміть її з капюшона, намагаючись не пошкодити матеріал. За допомогою викрутки акуратно відкрутіть всі шурупи і зніміть тканинну частина коляски. У колясці-люльці найчастіше знімним буває капюшон і внутрішня тканина в колисці. Тканина, яка перебуває з зовнішньої сторони короба, часто не знімається, так як має складне кріплення. В такому випадку короб слід мити цілком за допомогою ганчірки або губки і миючого засобу, а потім добре просушити.
3
Приготуйте миючий розчин для миття тканинної основи. Краще всього використовувати рідкий миючий засіб. Розведіть його у воді і замочіть на деякий час матеріал. Уважно вивчіть матеріал основи, при якій температурі стирається виріб. Потім за допомогою щіточки акуратно потріть місця з найбільшим забрудненням. Злийте брудну воду і ретельно промийте матеріал в чистій воді, щоб на тканині не залишилися сліди миючого засобу. Якщо дозволяє матеріал коляски і характеристики пральної машини, можна скористатися машинної пранням в щадному режимі. Слідкуйте, щоб в машинку разом з тканинної основою не влучили металеві деталі. Бажано відключити функцію швидкісного віджиму в центрифузі і акуратно віджати тканину руками. Протріть металевий каркас коляски м'якою ганчіркою, змоченою в мильному розчині. Потім пройдіться губкою з чистою водою. Витріть насухо весь корпус, особливо всі рухомі частини конструкції, щоб уникнути заржавенія. Якщо вам вдалося зняти колеса, промийте їх в мильній воді, потім ретельно промийте і витріть насухо. Якщо колеса не від'єднуються від основної конструкції коляски, то протріть їх окремої ганчірочкою з мильним розчином. Слідкуйте, щоб вода не залишилася в рухомий конструкції обертання коліс, це може викликати скрип при подальшій експлуатації коляски.
4
Зберіть всі деталі коляски після ретельної просушки тканинної основи і коліс. Уважно закрутіть всі шурупи на їх колишнє місце.
5
Якщо тканинна основа коляски не знімається, то протріть губкою з мильним розчином матеріал і всі металеві частини коляски. Після цього кілька разів протирайте ганчірочкою з чистою водою всю коляску , особливу увагу приділяючи тканинній основі, щоб уникнути мильних розлучень. Після цього насухо витріть всю коляску . Багато батьків проводять миття коляски цілком у ванній, якщо дозволяють розміри. В цьому випадку, важливо після миття ретельно висушити коляску і насухо протерти всі механізми!
Зверніть увагу
Слідкуйте за тим, щоб у обраного вами миючого засобу був нерезкий запах.
Корисна порада
Ретельно підбирайте миючий засіб в магазині для своєї коляски. Кожен матеріал вимагає особливого догляду. При необхідності порадьтеся з продавцем-консультантом.Еслі ви виявили на візку маленька пляма, то не обов'язково прати всю тканинну основу. Акуратно потріть місце забруднення ганчірочкою або щіточкою.