Як зняти ланка на браслеті.

Годинник - важливий предмет у сьогоднішній швидкоплинної життя, повної подій, які змінюють один одного дуже швидко. Тому, покупка годин є для багатьох обов'язковою. Купуючи годинник, іноді можна виявити, що браслет на них не зовсім підходить за розміром. Якщо він маленький, ви ці години не купуєте, а якщо він завеликий, необхідності відмовляти собі в купівлі немає. Ви можете попросити підрегулювати браслет тут же або в годинниковій майстерні. Але є можливість зробити це самостійно.
Інструкція
1
Один із способів - зняти зайві ланки браслета. Якщо ланки браслета з'єднані по шпилькових типу, вам знадобляться наступні інструменти: шило, тримач, плоскогубці і молоточок. Закріпіть браслет в утримувачі. Використовуючи шило, витолкніте сполучну шпильку ланки браслета. Якщо шпилька не піддається відразу, обережно допоможіть їй молоточком. Витягніть шпильку за допомогою плоскогубців і приберіть від'єднаний ділянку браслета. Після того, як ви видалили необхідну кількість ланок, з'єднайте за допомогою шпильки розрив.
2
Для того, щоб зняти ланки у браслета, в якому вони з'єднані по листовому типу, вам знадобляться наступні інструменти: плоскогубці або пінцет. За допомогою пінцети витолкніте в бік листової з'єднувач ланки. Потім витягніть його, використовуючи плоскогубці. Від'єднайте зайві ланки і, вставивши з'єднувач на місце, зберіть браслет.
3
Для того, щоб видалити зайві ланки на браслеті , де вони з'єднані по замочковому типу, вам знадобиться інструмент для калібрування. Видаліть сполучні планки з замочка. Міцно візьміть двома руками браслет близько до замочку, який ви тільки що від'єднали, натиснете на частини браслета вгору-вниз і ви відчуєте, як ланки роз'єднуються. Продовжуйте обережно натискати на ланки, повертаючи їх при цьому в сторону для того, щоб остаточно від'єднати замочок. Після того, як ви послабили механізм кріплення, потягніть браслет вниз, щоб розібрати ланки. Акуратно розведіть від'єднані ланки в сторони. Збірку здійснюйте в зворотному порядку.
4
Всі дії з розбирання та збирання ланок виконуйте повільно, акуратно. Це необхідна правило для того, щоб після ваших спроб підрегулювати довжину браслета його не довелося викидати. Матеріали, з яких робляться браслети, як правило, досить міцні, але з'єднувальні елементи вельми примхливі, так як при виготовленні браслетів не припускав, що їх будуть демонтувати.