Як відновити лампу.

Якщо у вас перегоріла лампа, а запасний саме в цей потрібний момент не виявилося, ви можете піти в магазин і придбати нову лампу з метою заміни перегоріли. Однак, по ряду причин це може бути неможливо. В цьому випадку ви можете спробувати самостійно повернути перегоріла лампу до життя. Для цього вам потрібно буде дотримуватися деяких правил обережності, щоб не постраждати самому під час реанімації перегоріли лампочки.
Інструкція
1
Для початку знайдіть мобільний джерело світла. Краще, якщо це буде якась настільна лампа або переноска. Головне, щоб прилад був повністю справний.
2
Візьміть лампочку і обережно вкручуйте її в патрон. Правильніше буде сказати, що не лампочку вкручувати в патрон, а повільно і вкрай обережно закручувати патрон навколо лампочки. Під час виконання цих дій стежте, щоб нитка лампочки, яка вільно бовтається, чи не деформувалася.
3
Після того, як ви вкрутили лампочку в патрон, переноску потрібно включити в мережу. Потім не поспішаючи повертайте лампу таким чином, щоб кінці нитки, які обірвалися і бовтаються, змогли з'єднатися. При зіткненні решт обірваної нитки електричний заряд, який пройде між ними, подіє як своєрідна електрозварювання. Це безперечно запаяних кінці обірваної нитки. В результаті цих дій ви можете бути впевнені, що якийсь час лампочка ще зможе вам послужити.
4
Зверніть увагу, чи не залежить те, що лампочки перегорають від якого-небудь певного приладу. Якщо ви все-таки знайдете взаємозв'язок, потрібно перевірити прилад, інакше реанімувати лампочки доведеться постійно або завжди тримати велику кількість запасних ламп. Перевірте, чи все в порядку з вимикачем на приладі, з патроном, не забудьте протестувати також і контакти в ланцюзі. Зверніть увагу на кожну дрібницю, тому, що справа тут не лише в перегорають лампочках. Будь електричний прилад може бути пожежонебезпечним.
5
Якщо ви ретельно перевірите контакти і виправите проблеми, при наявності таких, можете бути впевнені, що нова лампочка перегорить не скоро. А для того, щоб бути більш впевненими в придбаних лампах, звертайте увагу на маркування. Попередньо, краще виміряйте максимальне напруження, яке можливо у вашій квартирі. Зробіть це вночі, коли більшість електроприладів відключені. Купуйте лампочки з найбільш придатною маркуванням.