Як зробити машинку з моторчиком. Як робити модельки машин з моторчика.

Ідея змайструвати для своєї дитини машинку з моторчиком багатьом здасться дивною: який сенс займатися цим, якщо в дитячих магазинах машинки на будь-який смак. Але якщо вам хочеться проявити себе і отримати визнання в очах малюка, то варто спробувати, хоча і справа ця не проста.
Інструкція
1
Ідеальний варіант - радіокерована машинка. Для початку доведеться обзавестися схемою складання і точними кресленнями майбутньої моделі. Не обійтися і без серйозних пізнань в електротехніці, оскільки машинка має вельми складний пристрій. Ну і на завершення підготовчого етапу придбайте всі необхідні деталі.Начать слід з пульта управління. Від правильності його складання буде залежати здатність автомобіля рухатися, долати перешкоди, маневрувати і т.д. Автомоделісти зазвичай використовують трьохканальний пістолетний пульт, який при бажанні і можливостях ви можете зібрати самі.
2
Простіший варіант - купити спеціальний конструктор, де є всі необхідні деталі з докладними схемами та малюнками моделей. Подібні конструктори передбачають можливість збірки до декількох десятків різних моделей.
3
Двигуни для радіокерованих машинок можуть бути як електричними, так і внутрішнього згоряння. Двигуни внутрішнього згоряння в свою чергу бувають бензиновими і калильним, працюючими на суміші метанолу, масла і нітрометану і газоспіртовой суміші. Обсяги таких двигунів коливаються від 15 до 35 см3.Об'ем паливних баків може досягати 700 см3, що забезпечує роботу двигуна на протязі 45 хвилин в безперервному режимі. Значна частина бензинових моделей має задній привід і на них встановлюється незалежна настроюється підвіска.
4
Сьогодні у продажу є безліч моделей, спеціально розрахованих на любителів самостійно збирати бензинові машинки, вироблені компаніями АВС, Protech, FG Modelsport (Німеччина), HPI, HIMOTO (США) і т.д. Особливість даних моделей полягає в тому, що вони виготовлені на основі реально існуючих прототипів. Після того, як закінчена збірка, встановіть і зарядите бортовий акумулятор, батарейку в передавач, залийте в бак бензин і в дорогу.