Як запустити систему в безпечному режимі.

Багато користувачів операційних систем сімейства Windows стикалися з появою екрану завантаження після невдалого завершення роботи, як правило, через перепади напруги в електромережі. На цьому екрані була можливість вибору одного режиму з двох: «звичайна» завантаження або завантаження в «безпечному режимі ».
Вам знадобиться
  • - операційна система сімейства Windows;
  • - стандартна клавіатура.
Інструкція
1
Безпечний режим використовується системою для виявлення загроз з боку шкідливого програмного забезпечення. Також цей режим використовується для налагодження роботи самої системи, у тому числі після вірусної атаки комп'ютера. При завантаженні цього режиму система використовує тільки важливі драйвера і програмні комплекси.
2
Для переходу на безпечний режим необхідно перезавантажити комп'ютер і перед появою логотипу компанії Microsoft натиснути клавішу F8. Якщо у вас стандартна клавіатура, на якій є 3 сигнальних індикатора, натискання проводиться після другого миготіння всіх індикаторів.
3
У меню, завантаження необхідно вибрати операційну систему, якщо їх декілька, потім вибрати першу сходинку зі списку режимів, а саме «Безпечний режим» (Safe Mode). Після натискання на клавішу Enter відбудеться завантаження системи.
4
На екрані з'явиться вікно, яке повідомляє про те, що Windows перейшов на роботу в безпечному режимі , для продовження роботи натисніть «Так», інакше варто вибрати кнопку «Ні». Вашою метою, на даний момент, є перехід до даного режиму, тому натисніть кнопку «Так».
5
Якщо при натисканні на кнопку F8 нічого не сталося, швидше за все, ви натиснули її при появі екрану завантаження операційної системи. У такому випадку вам буде потрібно ще раз перезавантажити комп'ютер. Не використовуйте для цих цілей кнопку Reset на системному блоці, нею можна користуватися тільки в екстрених випадках. Будь позапланова перезавантаження може викликати проблеми з роботою будь-якого з пристроїв, що знаходяться всередині системного блоку.
6
Іноді причиною завантаження звичайного режиму може служити неправильне підключення клавіатури. Деякі версії операційних систем не працюють з клавіатурами, які підключаються до usb-роз'єму. Також варто перевірити ще раз працездатність вашої клавіатури.
Запуск аудіо сервісу в безпечному режимі роботи має на увазі примусове прописування драйверів і служб в гілці реєстру, що відповідає за роботу безпечного режиму. При цьому слід пам'ятати, що некоректна зміна ключів реєстру може призвести до необхідності повної переустановки ОС Windows.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора реєстру, натиснувши кнопку OK. Розкрийте веткуHKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetControlSafeBootMin і ознайомтеся з каталогом служб і драйверів, що запускаються в безпечному режимі роботи комп'ютера.
2
Викличте контекстне меню параметра Min кліком правої кнопку миші і вкажіть команду «Новий ключ». Повторіть цю процедуру тричі, щоб отримати чотири нових підключа.
3
Після цього викличте контекстне меню першого із створених підключів кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Перейменувати». Надрукуйте MMCSS в рядку «Ім'я» і розкрийте параметр «За замовчуванням» у правій частині вікна подвійним кліком миші. Надрукуйте Service в рядку «Значення даних» та підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
4
Викличте контекстне меню другого створеного підключа кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Перейменувати». Надрукуйте AudioEndPointBuilder в рядку «Ім'я» і розкрийте параметр «За замовчуванням» подвійним кліком миші. Надрукуйте Service в рядку «Значення даних» та підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
5
Повторіть цю ж процедуру з третім створеним раніше підключений і введіть AudioSRV в поле «Ім'я». Після цього так само надрукуйте Service в рядку «Значення даних» і застосуєте зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
6
Завершіть роботу утиліти редактора реєстру і перезавантажте систему для застосування зроблених змін.