Як закріпити вентилятор. Як кріпити вентиляцію у ванній.

Крім настільних і підлогових, промисловістю випускаються також кватиркові і стельові вентилятори . Вони вимагають не тільки підключення до мережі, але і закріплення. Особливо важливо серйозно підійти до цього аспекту відносно стельового вентилятора.
Інструкція
1
Ні в якому разі не прикріплюйте кватиркового вентилятор до скла. Воно може тріснути як на етапі свердління в ньому отворів або вворачивания в них гвинтів, так і вже після того, як прилад успішно закріплений - під впливом вібрації. Повністю видаліть скло з кватирки, виріжте по його розмірам лист фанери, заздалегідь виріжте в ньому великий отвір для вентилятора і просвердлите чотири маленьких для кріплення. Вставте лист в кватирку, закріпіть його тим же способом, яким раніше було закріплено скло, дайте замазці затвердіти, і лише після цього встановлюйте вентилятор. У разі, якщо застосовується прилад типу ВН-2, зробіть все необхідне для того, щоб виключити коротке замикання, оскільки висновки у нього розташовуються дуже близько один до другу.В кватирки пластикових вікон встановлювати вентилятори можна.
2
Для закріплення стельового вентилятора спочатку переконайтеся, що стеля придатний для вворачивания в нього саморізів, і що вони витримають навантаження у вигляді ваги приладу, а також створювану їм вібрацію. Спочатку відключіть подачу електроенергії, а потім прикрутіть до стелі спеціальну тарілку, що входить в комплект апарату, звернувши її дно в бік стелі і попередньо пропустивши через неї дроти. Ці дроти підключіть до тих контактам розташованого на тарілці клемника, які вказані в інструкціі.Колічество саморізів має дорівнювати кількості кріпильних отворів в тарілці, зменшувати його неприпустимо. Слідкуйте, щоб вони не проткнули дроти, прокладені в стелі.
3
Сам стельовий вентилятор зберіть заздалегідь - на підлозі. Встаньте на табуретку і попросіть помічника його вам подати. З'єднайте роз'єм на проводах, що виходять з вентилятора, з відповідною частиною, звисає з клемника. Перемістіть чашку до кінця трубки на вентиляторі, надіньте її на тарілку таким чином, щоб місце з'єднання роз'ємів було закрито. Злегка поверніть чашку, щоб вона виявилася закріплена в пазах. Попросіть помічника подати вам кріпильні гвинти і викрутку, після чого прикріпіть ними чашку до тарілки.
4
Злізьте з табуретки, включите вентилятор і переконайтеся, що він працездатний.