Як створити електронну таблицю.

Для ведення обліку витрати якого-небудь найменування на складі зовсім необов'язково купувати версію програми «1С». За допомогою додатка Microsoft Excel можна створити просту таблицю , яка буде відображати актуальний стан найменування складу.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення MS Excel.
Інструкція
1
Щоб створити нову таблицю , натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Створити». У правій частині вікна з'являться додаткові опції, натисніть лівою кнопкою миші на засланні «Чиста книга».
2
Тепер слід створити таблицю . Вам потрібно закріпити кілька рядків і стовпців. Визначте кількість стовпців і рядків, а також заголовки стовпців. Варто відзначити, що осередки, в яких перебуватимуть заголовки, повинні слідувати один за одним. Кожну запис у таблиці можна форматувати: задати шрифт, його розмір і кількість, а також вирівнювання тексту.
3
Швидше за все, кілька осередків доведеться об'єднати, щоб дати загальну назву таблиці. Ця операція виконується за допомогою кнопки «Об'єднати комірки». Потім можна задати свій стиль даній комірці: натисніть правою кнопкою миші на осередку з заголовком таблиці і виберіть пункт «Формат ячеек». Вікно редагування параметрів відображення комірки можна відкрити іншим способом: натисніть верхнє меню «Формат» і виберіть пункт «Осередок» (поєднання клавіш Ctrl + 1).
4
У вікні, перейдіть до вкладки «Вирівнювання» і встановіть відповідне значення. Найчастіше для заголовка використовується вирівнювання «по центру», як по горизонталі, так і по вертикалі. Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити це вікно.
5
Залишилося внести значення в усі осередки таблиці і задати стиль оформлення. Для цього натисніть клавіші Ctrl + 1. У вікні, перейдіть до вкладки «Кордон», де можна визначити товщину і текстуру кожній лінії створюваної таблиці. Для додання кольору деяким осередкам перейдіть до вкладки «Вид» і виберіть колір з представлених зразків.
6
Для зміни шрифту виділених осередків перейдіть до вкладки «Шрифт». Після зміни налаштувань форматування елементів таблиці натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно. Потім натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Зберегти». У вікні, вкажіть папку збереження, введіть ім'я таблиці та натисніть кнопку «Зберегти».